Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elvík

    Jo Elvis byl třída ale mohl se narodit později *4*
    • Přesně tak!! Je neskutečná škoda, že jsem neměla možnost ho zažít.. A zbožňovat někoho, když víte, že na jeho koncert se už nikdy nepodíváte, je hrozný *13*
    • Re: Elvík

      jo to mohl.kdyby se místo 1935 natodil v roce 1975 a tady u nás v česku,byla by to mooooooohen lepší!! *14*
    • Re: Elvík

      moje rec *3* *14*
  • monika10

    Elvis

    Elvis je dobrý spěvák a je hlavně krásný . Jeho písně milujeme s kámoškama . *4* Je to náš milý bůh *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: Elvis

      Hlavní je,že to byl vynikající zpěvák, až na druhém místě by mělo být, že byl krásný.
      Blíží se výročí narození 8. ledna!
  • soliter

    omluva

    FANTOMASI,KLOBOUK DOLŮ!!!TVŮJ ŽIVOTOPIS ELOVI JE ÚŽASNÝ,ZASLOUŽIL SI DLOUHO NĚJAKÝ POŘÁDNÝ.JENOM PŘÍŠTĚ NEUŽÍVEJ TAK SILNÁ SLOVA.ZDAREC A JEŠTĚ JEDNOU:SUPER!!!!JEN TAK MIMOCHODEM:SHÁNÍM FILM ELVIS PRESLEY Z ROKU 1979 S KURTEM RUSELLEM V HLAVNÍ ROLI,ALESPON'S TITULKY...POKUD NĚKDO MÁ MOC PROSÍM OZVĚTE SE. *14*
    • fantomas10

      Re: omluva

      Mužeš konkretizovat? Co přesně máš na mysli pod pojmem "silná slova"?
  • hm...

    četla jsem tu knížku kterou napsala jeho manželka Priscilla a moc se mi líbila... doporučuji...!! P.S. Elvis se nezdá, nabalil si docela mladou ženskou :DDDD *1* *1*
    • Re: hm...

      Zas o tolik mladší Priscilla není (o 11 let), přece slavné osobnosti mají vesměs partnerky mladší nejméně o celou generaci.
      • Re: Re: hm...

        Opravuji - mladší o 10 let.
    • soliter

      Re: hm...

      Knížku mám,je dobrá!!!!!Psaná s láskou!! *14*
  • soliter

    Svatební

    Nádherné fotky Priscilly a Ella!!! *14*
  • EP

    Proč se tady srovnávají dva tak odlišní lidé?
    Elvisova hudba je nepopsatelná. Tak moc se snažil ze sebe vydat vše a to jen pro publikum. Myslím, že je opravdu šťastný, že má pořád tolik fanoušků, i když už nám nemůže zazpívat. Ti co ho milují, ale nikdy nezapomenou a už vůbec pro nás nikdy neumřel. Alespoň pro mě ne.
    Před Elvisem nebylo nic .... John Lennon
  • V jeho zivotopisu mate plno chyb-v datech i faktech.... *13*
    • casanova
      tak to upravte. Josefino *14* *14* *14* *14* *14*
    • Elvis Presly byl člověk který nám do života,dával lásku a mír. Je mi líto jeho rodiny přišla o oba syny.Jeden umřel pár hodin po porodu,a naše slavná hvězda se předávkovala. Obdivuji jeho rodinu a přátele,co to zvládají. :-(:-(:-(
  • nika1991
    *14* *14* *14* kral.rock
  • Chtěl bych poukázat na jednu zajímavost jsem velký fanoušek Elvise .. prostě v popisu je Napsáno Elvis Aaron Presley se dvěmi -A- ale to si myslí spoustu lidí že se to tak píše ae ve skutečnosti jeho jméno je jen s jedním -A- Aron. Myslí si to spoustu lidí prostože na jeho náhrobku je napsáno Elvis Aaron Presley ae je to napsáno chybně. *3*
    • Milý Dave, Elvis Aaron Presley je naprosto v pořádku... Jestli jsi velkým Elvisovým fanouškem, tak jsi si určitě o něm také mnoho načetl..? Lékař, který asistoval u Elvisova porodu udělal mnoho admin. chyb, kdy mu při zápisu do rodného listu zkomolil téměř celé jméno. Elvisova matka Gladys byla ale svéhlavá a následně chyby nechávala dodatečně opravit, takže, když půjdeme do důsledku, Elvis se skutečně jmenoval Aron i Aaron. Zkrátka od jeho narození až do jeho smrti v tom, jak se skutečně jmenoval, mají lidi "hokej"... Bez zajímavosti není ani to, že jeho vlastní otec, který zemřel dva roky po něm, ho celý život neoslovoval Elvis, nýbrž Evis, tak, jak ho původně onen lékař, asistující u porodu, také chybně přejmenoval... O Elvisovi se dá zjistit mnoho zajímavostí, stačí po informacích pátrat. Vřele doporučuji biografii sepsanou Elvisovým důvěrníkem a dvorním kadeřníkem Lawrencem Gellerem, tam se dovíte mnoho zajímavého a soukromého. Zdravím... :-)
    • OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, to jsem nevěděl... Jsem taky jeho mega fanoušek a chtěl bych se tě zeptat, kde si to zjistil *4*
  • "Položila jsem sluchátko a začala chodit po místnosti, abych se vzpamatovala. Byla jsem jako omráčená. Najednou se znovu rozdrnčel telefon a pak už zvonil v jednom kuse." Toto je jen úryvek. Ale přece pravdivej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit