Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elvis

    Elvise uznavam, ale neposloucham, jeho pisnicky se mi nijak extra nelibi ale proste nemuzu rict ze je spatny, dokazu si predstavit ty lidi ktere by to urazilo. Me by taky urazilo kdyby mi nekdo vrtal do Boba Marleyho.
    • efrem

      Re: Elvis

      mě by vadilo kdyby někdo nadával jak na Elvise, tak na Boba. Oba je mám ráda, i když každý měl úplně jiný styl hudby...
  • Elvis

    ne!! Elvis je princ že???? *1* *1*
    • Re: Elvis

      Elvis je král rock n rollu.
  • Povrchní znalosti ...

    Ten, kdo vytvářel WEB o EP, se drží průměru našich žurnalistů.
    "... Baskytarista Bill Blake?!" Nikdy jím nebyl! V dobách těchto začátků nebyla baskytara ještě natolik rozšířená, aby to byl běžný nástroj a Blake navíc tuto Fenderovu novinku bytostně nenáviděl.
    Naopak na klasický kontrabas, který vidíme na autentických záběrech,hraje nenapodobitelně vitálním způsobem a tento zvuk téměř navíc supluje na prvních nahrávkách chybějící bicí.
    Ostatně je známá historka z pozdějšího natáčení, kdy ve studiu po nevydařených pokusech s baskytarou doslova praštil a basový part na takto odvržený nástroj pak bezchybně odehrál zpěvák, který je tu terčem některých "hodnotitelů".
  • Elvis forever

    *14* *14* *14* ROKENROL *14* *14* *14*
  • nika1991
    Faninky milovali Elvise P. muži ne.patneři a manželové - kluci nesnašeli *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • LP

    Ahoj,nevíte někdo,jaký Elvisovy LP byly před r.1990 vydaný u nás???
  • kouzelník

    Zemřel 16.8. a poslední vystoupení měl 17.8...inu neobyčejný zpěvák
  • Kral rock& rollu a moc hezky chlap
  • Elvisi,jsi prostě úžasný!!!!!Tvoje písničky jsou fakt super!!!!!Škoda jen,že jsi už dávno v nebi.:-( IIIII LLLLLOOOOOVVVVVEEEEE YYYYYOOOOOUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Elvíííísek

      Ahoj elvííísku škoda že si uletěl do nebíčka mě se po tobě mocky moc stýská a moje kámoška má stejné znamení a chtěla ti říct že si mocky moc hezký.....A já jsem ti chtěla říct že si můj a budeš můjjjjjjj idol jasný tak se měj v nebi a papaúa brouku *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Elvis je král

    Ahoj!
    Pro všechny: Elvis byl, je a bude králem- navždycky!!!!!! Ti, kteří o tom snad pochybují jsou kreténi!!!
    Anita

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit