Přejít na výpis diskuzí

Emma Smetana

OSOBNOST 1.8.2013 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k této osobě nemám co říci,doma bych ji nechtěl.
  • Ta "moderátorka ""by se měla stáhnout do ústraní pokud ji zbylo ještě trochu sebekritiky ale podle jejiho chování o tom silně pochybuji
  • Přeji paní Emma Smetanna hodně dlouhý život. Až ji přežiju, těším se, až se jí z plna hrdla vykákoš*m na hrob!
  • Je to dcera Moniky McDonaught Pajerové a její teta je Kateřina Jacques! Sebevětší zvrácenost a bezcharakternost Emmy Smetanové se tímhle vysvětluje.
  • Ta Smetana musí být marod na tu svou nehezkou palici. Dát dceři jméno Lennon Marlene Haj Smetana, může jen opravdu zoufalec. Chudák dítě, ale bohužel nemůže za své dementní rodiče.
    • Za prvé: Tvůj příspěvek je dosti ubohý. Z tebe číší co závist?

      Za druhé: Každý nosíme jméno, které má význam
    • Jméno Emminy dcery znamená "Potomek milence Maríe Magdalské" *3*

      Jméno Lennon její dcery pochází z anglicizované formy irského jména Ó Leannáin, kterýž znamená "potomek Leannána''". Jméno Leannán znamená "milenec", "milovník" v irskej gaelštině.

      Jméno Marlene je složenina dvou hebrejských jmen Maria a Magdaleny.
    • Souhlas..o co víc,má,,hezkou,,tvářičku,,-o to míň má mozku v hlavě...
      Holt,,tak už to někdy bývá:-)))) *3*
  • Ahoj Emmo, To co děláte je od vás hodně hnusné, Urážíte dvě nejlepší české skupiny Slzu a Chinaski, Slza je mnohem lepší než vy, dotáhla to mnohem dál a vy o ní budete říkat, že mají umělé písně? Nepříjde vám to trochu trapné, Jsou to úžasní kluci, mají dobrou budoucnost a vy by jste se do nich měla přestat navážet. Tohle si nezaslouží. Vám by se taky nelíbilo, kdyby o vás někdo tohle říkal. Je to s prominutím ubohé.
  • Ted jsem zjistil ze uz neni Emma na Nove nejak mi to uniklo asi je to dobře neměl jsem ji rad
  • anizam
    Emma je mi celkem sympatická... *3* *14*
  • jiri.afroday
    Mám Emmu rád pro přístup k lidské stránce na člověka,neboť odsuzuje rasismus.Není jednostraná a umí přijímat i dávat.Pro její vlastnosti si ji vážím.
  • Tak koukam na poledni zpravy a muzu ti holka říct udělali z tebe zachovalou čtyřicítku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit