Přejít na výpis diskuzí

Emma Smetana

OSOBNOST 1.8.2013 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta Smetana musí být marod na tu svou nehezkou palici. Dát dceři jméno Lennon Marlene Haj Smetana, může jen opravdu zoufalec. Chudák dítě, ale bohužel nemůže za své dementní rodiče.
    • Za prvé: Tvůj příspěvek je dosti ubohý. Z tebe číší co závist?

      Za druhé: Každý nosíme jméno, které má význam
    • Jméno Emminy dcery znamená "Potomek milence Maríe Magdalské" *3*

      Jméno Lennon její dcery pochází z anglicizované formy irského jména Ó Leannáin, kterýž znamená "potomek Leannána''". Jméno Leannán znamená "milenec", "milovník" v irskej gaelštině.

      Jméno Marlene je složenina dvou hebrejských jmen Maria a Magdaleny.
    • Souhlas..o co víc,má,,hezkou,,tvářičku,,-o to míň má mozku v hlavě...
      Holt,,tak už to někdy bývá:-)))) *3*
  • Ted jsem zjistil ze uz neni Emma na Nove nejak mi to uniklo asi je to dobře neměl jsem ji rad
  • Ten jeji projev ve zprávách je strašný.tváří se jako prezidentka světa jsem naštvaný když je uvadi ona.Svoboda si na nic nehraje a je na rozdil od ní přirozená
  • Emma Smetana? Tady je v česku, takže ať se přejmenuje jak se sluší na české poměry Ema Smetanová... pizda...
  • Prosím kolik vám zaplatili za ty účelové pohádky o hodných muslimech (http://www.novinky.cz/zena/styl/368439-nazory-znamych-osobnosti-na-dovolenou-stravenou-v-muslimske-zemi.html)? Když jsou tak výborní, kolik si jich ubytujete (a budete živit) doma? Asi žádného, viďte?
  • Je to dcera Moniky McDonaught Pajerové a její teta je Kateřina Jacques! Sebevětší zvrácenost a bezcharakternost Emmy Smetanové se tímhle vysvětluje.
  • beast
    jednu věc fááákt nechápu, proč se jí říka smetana když se v češtině určuje pohlaví koncovkami jako ová atd.... nechápu teda proč její příjmení se zrovna říka v mužském rodě, a misto toho se przní zahraniční jména jako aguilerová, stoneová, mooreová, pfeifferová ?!? nechápu, tohle je prostě smetanová žadna smetana!!!
    • No víš ono je to moderní, že si žena dá jako příjmení mužské je to na ní u svatby se to vybírá :)
      • dělat z českého přijmení jako že je zahraniční? vždyt to ani nezní dobře...
  • ahoj emmmo poradne si zašukej na narozenini
  • ahoj emmmo poradne si žašukej
    • Co má hledat?
  • k této osobě nemám co říci,doma bych ji nechtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit