Přejít na výpis diskuzí

Ester Janečková

OSOBNOST 16.10.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako dítě jsem poznal Frojndovi. Bydleli jsme v Ústí nad Labem v Předlicích přímo v areálu podniku tehdy Vlnola. Pan Frojnd (nevím jestli to píši správně) byl Švýcar a pracoval jako ředitel uvedené firmy od roku 1945 do roku asi 1948, kdy byl komunisty zatčen a umístěn do Jáchymova kde byl umučen. Jeho paní v tu dobu byla v domácnosti a pěstovala kokršpaniely, se kterými jsem vyrostl. Hledám někoho z příbuzných nebo pozůstalých této rodiny.

    Pavel Šťásek                                                                                              tel:604 451 551

    Domov důchodců

    Bartoňova 903

    547 01  Náchod

  • Ráda bych ji někdy viděla ve StarDance...aneb když hvězdy tančí.
    • Jsem velmi mile překvapen,díval jsem se na sama doma a paní ester změnila svůj image a velmi ji to sluší Zdenda
  • Esterko jen budu opakovat - moc příjemná , je vidět že máte velké srdíčko.Jste krásná a vždy vám to moc sluší. Jen si myslím´, že jste měla zůstat u krátkého účesu- když jstw to měla vzadu vystříhané mašinkou. Byla jste více sexy.

    Petra
  • Paní Janečková, konejte dle svého srdce a citu. Kdo nezažil, nepochopí. Ti, kteří vás urážejí, jsou pouze hlupáci, kteří nemají odvahu se vyjádřit pod svým jménem a schovávají se za email. adresu. Sdílím bolest s celou vaší rodinou. Čeřit stojací vodu vždy přinese užitek. Vávrová
  • Dobrý večer paní Janečková. velice si Vás vážím a obdivuji.z negativních ohlasů si naprosto nic nedělejte,jsou to většinou životní ztroskotanci ,kteří si chodí pravidelně vylepšovat své ego na anonymní diskuse.a všimněte si,vždy jdou proti rozumnému názoru, chtějí jaksi úchylně ohromit.
    vyjádření p.Halíka vám může být dostatečnou satisfakcí.myslím že při Vás stojí všichni rozumní lidé v této republice.přeji hodně štěstí a nebojte se,bude líp.
  • Ve všem s paní Ester souhlasím!!! Nemusí se nikde omlouvat, pouze řekla nahlas to, co všichni víme. Církev je v dnešní době nesmysl. Je to zástěrka pro bandu flákačů, pedofilů a kecalů nesmyslů. Nechápu, jak v dnešní době jim ještě někdo věří. Okamžitě bych je zrušila, ať jdou dělat manuálně - to by byli užiteční. Pokud je někdo chce poslouchat, ať si je platí ze své kapsy a ne z našich daní. Tady se opět ukázali, jací jsou! Okamžitě zrušit!
  • libuse.mojzisova.3
    Je mi líto,co se stalo,ale ty košiláče ,jste tam zvát neměli.Sami ,těch hříchů mají dost a ještě vlezou kde můžou.Mám snimi taky špatný zkušenosti,když zemřel švagr ,tak teprve při obřadu jsme si všimli ,že tam dali kříž,aniž ,by se sestrou o tom mluvili.Vlezou ,kde se dá.Z kasáren vyhodili ,politruci a za dveřmi už stáli oni. Tam oni taky nepatří.Mám s vámi soucit. Libuše
  • Paní Ester, vadí mi, že z pořadu Pošta, děláte smuteční obřad. Rovněž Vaše otázky, grimasy, pauzy...,jsou neprofesionální. Ti lidé, přišli do pořadu, aby se na něco - někoho těšili. Místo aby jste je rozveselila, tak je uvádíte do neblahých vzpomínek...Na Slovensku, tento pořad moderuje Katka. Výborná úroveň - ve všem. Z té si vemte příklad. *16* *16* *16*
  • Dobrý den paní Ester,přeju Vám všechno nejlepší k svátku,hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenosti.Také Vám i Vaší rodině přeji Štˇastné a veselé vánoce a ještě krásnější Nový rok.To Vám přeje Jana
  • Milá paní Ester,dívám se na Poštu pro tebe,ale Vaš komentáře a rozhovory se podobají spíše vyzvídání než citlivému přístupu.Mám z Vašeho vystoupení vždy dojem,že více mluvíte za lidi,neustále je provokujete k bulvární výpovědím.Vaše vystoupení je neprofesionální oproti Slovenské televizi.Lidé přicházejí hledat své blízké a ne se nechávat citově vydírat pro Vaše potěšení.Vaše slovní přestřelky s pošťákem jsou rovněž na úrovni pavlače.Zkuste se zamyslet nad tím,že byste byla Vy na místě těch,kteří někoho hledají.Názor,který Vám sděluji slyším často od ostatních diváků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit