Přejít na výpis diskuzí

Ester Janečková

OSOBNOST 16.10.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE TO TAK

    Přeji hodně zdraví a štěstí paní Ester, ač jsem ortodoxní rocker, tak kvůli paní Ester na tu poštu koukám - třeba platonická láska - kdo ví - ALE JE TO TAK !!! *4*
  • Ester Janečková

    Milá Ester
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • nika1979

    e.j.

    e.j. viděla jsem že budete uvadet
    special na slovensku stv1 s katkou brychtovou ..................
    . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* faninka katarini brychtovej nejjjjjjjjjjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *4* *3* *3* *4* *4* *4* *14* *14*
  • uznání

    Vážená paní Ester, jste pravou ženou na pravém místě. Umíte se vcítit a přitom příběh zvládnout. To je dar. Na Váš pořad se vždy těším, i když jej nebudu teď moci sledovat tak často. Pozdravujte i poštovního doručovatele Ondru, myslím, že Váš tandem se dá bez přehánění přirovnat ke dvojici Dvořák-Bohdalová.
    A to je co říct!
    Pěné jaro Vám přeje Lubomír Jaroš.
  • postaprotebe

    Dobrý den paní Janečková,každý týden sleduji s napětím Poštu pro tebe,ale minulý týden t.j.9.9.2009 jste u jednoho z příběhů poznamenala,že je zvláštní,že matka neměla ve své péči své dítě. Toto mne vyrazilo dech,protože dcera má 5,5-letého syna, před 2.roky se s otcem dítěte rozešli,veškerá psychologická vyšetření,rozhodnutí soc.pracovnice,okresního soudu svěřily dítě matce,ale otec se odvolal ke Krajskému soudu,který změnil rozhodnutí Okr.soudu a svěřil dítě otci a jako halvní důvod byl ten,že otec vlastní autoopravnu,kde tvrdil,že tento podnik řídí z domu a proto se může dítěti věnovat 24 hod.denně,což matka nemůže,protože pracuje jako zástupce ředitele v marketu,a totu ji bylo Kr.soudem silně vytýkáno.Otec matce dítě nedává ani ke styku,který mu uložil soud,dítě navádí proti matce,matku neustále i mimo styk sleduje,vyhrožuje tr.stíháním,to vše se odehrává v přítomnosti dítěte.Takže shrnuto a podtrženo,dítě vychovává člověk,který ve svých 44.letech je nervově nevyrovnaný,sebestřední atd.Jistěže každý si říká svou pravdu,ale mohu vám přísahat,že toto je pravda a nic než pravda,ale takovou máme justici,která nerozhoduje podle předložených faktů,jen si můžeme domnívat,co za takovým rozhodnutím se ukrývá.Děkuji,že jste si tento příspěvek přečetla a přeji vám mnoho lidských příběhů,které zkončí spokojeností obou stran.Staňková
  • Empatická a sympatická osobnost.

    Vážená paní Ester Janečková.
    Jste sympatická, empatická a charakterní žena. Moc bych si přál, aby Vám to vydrželo. Je to náročné pracovat s lidskými osudy. Vy jste televizní psycholog, kterého mají lidé moc rádi. Kolikrát jsem Vám psal do pošty pro tebe, abyste kandidovala na prezidentku České republiky. Rozumíte lidem a to je základ pro tuto funkci. Zbytek se naučíte levou zadní. Konečně by jsme měli někoho charaterního od dob Karla IV. Děkuji Kamil
    • mbeneso

      Re: Empatická a sympatická osobnost.

      souhlasím *14* *15*
  • prosba,dotaz

    Dobrý den,nosite ráda šperky z mědi?daruji vám krásný šperk,budete mít zájem ho nosit?Děkuji za odpověď.přeji hodně štěstí.Až přijde čas určitě budu potřebovat pomoc od vaší pošty,pokud má dcera(kterou mám v pěstounské péči)bude chtít poznat své sourozence,zdraví Marta *4* *4* *4*
  • Ahoj

    Dobrý den, paní Janečková!
    Chtěla bych Vás pozdravit, moc Vás obdivuju, zejména v Poště pro Tebe. Jste velmi milá a sympatická. Přeji Vám moc a moc úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě!!! Zahlédla jsem Vás jednou v Praze v metře v Palmovce, chováte se úplně přirozeně a vypadáte moc dobře, jako v TV :-) Mějte se moc pěkně a pokud budete mít čas, můžete mi písnout, děkuji. *4* *3* *3*
    • Re: Ahoj

      V metře nebo v metru?
      Ale to nemění nic na tom, že je Ester dobrá.
  • Blahopřání

    Paní Ester Janečková,přijmějte ode mne všechno nejlepší k Vašemu svátku.
    Před čtyřmi lety mi zemřela manželka,
    a pravidelně sleduji Váš pořad "Pošta pro tebe". Je to krásné a přeji mnoho dalších
    úspěšných pokračování. Děkuji. Karel.
    • Re: Blahopřání

      Co to má společnýho s tím, že ti umřela manželka? Myslíš, že to někoho zajímá? Mě zase umřela andulka a nikoho to nezajímá!
      • tragéd

        Nemá to společnýho nic, tvojí andulky je škoda, akorát tebe ne páč jseš D...L a zamindrákovanej I...T
  • miskad

    Miminko

    Je to holčička,Sára..dneska se narodila ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit