Přejít na výpis diskuzí

Fernando Torres

OSOBNOST 31.12.2006 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Feliz Cumpleaňos..TORRES..Happy Brithday.
  • Vy ste pro něj nic ani nemáte plagáty já jich mám doma nekonečno.Děte někam Torres jen muj nejoblíbenější hráč. *16* *16* *16*
    • Ráda bych chtěla věděť, jestli ty plakáty máš kvůli tomu, jaký je to hráč, nebo kvůli tomu, jak vypadá. Je vcelku rozdíl soudit, jak hraje a jaké má pozadí *3*
      • (y) :DD
  • torres je muj nejoblibenejsi hrac je kink proste king neme na neho nikdo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • máš pravdu na toressa nemá nikdo je RONALDO
    • Ronaldo je ještě lepší a hezčí a je nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • lucinka9494

    happy birthda

    vše nej fernado terresi *3* *4* *1* *1*
  • ewicka015

    b-day

    happy B-day!! *3*
  • Přestup

    miluju torrese a miluju chelsea je dobre ze prestoupil doufam ze mu budou v chelsea davat prostor ptz je to ten nejlepsi utocnik na svete a myslim si ze chelsea pristi sezonu dotahne k titulu.... *1*
  • nejhorší přestup (pro mě)

    jeeežiši já se skoro zbláznila a kdybych se k němu dostala tak bych mu asi dala pár facek Torres neTorees..proč musel jít zrovna do chelsea když už to teda musel s reds vzdát?? Upřímně mě dorazil protože Liverpool je moje láska a on byl pro mě (se Stevenem) ten nejlepší hráč..ještěže tam zůstal aspoň Gerrard páč bez něj už by to snad ani nebyl Liverpool..jen doufám že Fernando nedopadne jako chudák Benayoun když přešel do Chelsea a hned ho tam zmrzačili...
    • Re: nejhorší přestup (pro mě)

      *Torres, a ještě dodávám že doufám že se mu bude dařit protože je to můj nejoblíbenější hráč ale teda pěkně mě naštval ale doufám že Reds vyhrajou protože nikdo není větší než Liverpool FC!!
  • leniicka.sk

    Chelsea

    Juchuuu su ráda že přešel do chelsea :-) snad mu to tam pujde dobře a bude hrát už dneska proti Liverpoolu... *14* je úžasný *4*
  • elninopalacinka

    el nino palačinka

    vy ste mě překvapily ještě neznám žádnou holku takhle fandit Liverpoolu každopádně je to dobře tuhle sezonu se Liverpool prokousaj do velké čtyřky sice jim nevišla minulá sezona ale tedka si to napravěj možná vyhrajou ale určitě je největší štěstí že gerrard s torresem nepřestoupily a zůstaly v Liverpoolu myslím že maj velké šance v této sezoně a mohou vyhrát utčitě ligovej pohár kvalitu hráč§ na to maj tak proč né držim jim palečky.
  • janishka01

    Fernando dvojnásobným tatínkem

    Takže i když je malé Norince něco kolem 1 roku, Olalla je opět těhotná a podle mě už je tak v půlce těhotenství!!!Takže Fernando bude dvojnásobným tatínkem :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit