Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delfinek1991

    narozeniny

    chci poprad k narozeninam, ktere slavi Tardu Flordun - predstavitel Kerema. At natoci jeste spoustu super filmu a serialu (ktere doufam prijdou az k nam do cr) a aby si uzival zivota
  • delfinek1991

    :-)

    ahoj, tento serial se mi hrozně líbí. :o) dokonce na to koukam na youtube v originalnim jazyce (arabstina) s ruskými titulky. nerozumim to mu ani slovo *1*, ale stejnak se na to musim koukat :D a dost me mrzi co vsechno se stane. Nebudu zminovat pro ty co se chtej nechat prekvapit
    • Re: :-)

      originální jazyk není arabština, ale turečtina ;)
    • Re: :-)

      mě taky to mrzí co se tam stane taky jsem to viděla je to škoda
    • mcr-nika

      Re: :-)

      ja to chci taky vedet :D
    • Re: :-)

      já bych to ráda věděla napiš na můj pofil pls:miley1cyrus díky
  • delfinek1991

    :-)

    ahoj, tento serial se mi hrozně líbí. :o) dokonce na to koukam na youtube v originalnim jazyce (arabstina) s ruskými titulky. nerozumim to mu ani slovo *1*, ale stejnak se na to musim koukat :D a dost me mrzi co vsechno se stane. Nebudu zminovat pro ty co se chtej nechat prekvapit
  • misanet

    1000 a 1

    nemáte nikdo znělku tohoto seriálu když tak mi pošlete odkaz ke stažení díky :D *5*
  • mileycyrus9

    Šeherzáda

    Je to hustej film koukam se na to *1* *1*
  • miky

    Dobrý film *14*
  • lucik188p

    Onur a Šeherezada

    jo vjedeliste žš Onur a Šeherezada jsou veskutečnosti manže a maj sina Aliho *4*
  • dendulinecqa.prochazkova

    binbir gece

    to je snad nejlepší seriálek jakej jsem kdy videla :D a hlavně Onur ten je proooostě boží a ty je krásný oči :D myslím že do toho seriálu obsadily skvšlý herce a herečky prostě úžasný dívám se na to v jakýmkoliv jazyce hlavně když to vidím :D *1* *1*
    • lucik188p

      Re: binbir gece

      to stebou fakt souhlasim aš na ti oši Onur je nadhernej skvelej proste šechno nej *14* *14* *14* *14* ale ja mam rači tmavi oči ale stejne je užasnej *4*
  • SUPER

    super film a vy co se vám to nelíbí jste asi padlý na hlavu *16* *16* *16*
  • Hrůza!

    Horší seriál jsem neviděla!!!! HRŮZA,HRŮZA A DĚS!!!!! Vždyt to nemá hlavu ani patu!!!Nechápu ty kteří se na to dívají!!!! *13* *16* *5* *8* *9*
    • Re: Hrůza!

      No tak je nechápej a nechlub se tím !!!
    • Re: Hrůza!

      ty seš hrůůůůůůza!!
      ne ty seš pííííča!!
      ty zabedněná píčo skvislá když se na to nedíváš tak to nekomentuj!!
    • Re: Hrůza!

      Tak dost každý má rád něco jiního a každej je jinní tak se tady nehádejte a nepomlouvejte to co se vám nelíbí když se to třeba líbí jenom druhejm... a ješte něco co kdyby vám taky někdo nadával na váš film tak by jste taky se smály nebo co? *1* *1*
    • dirty.diana

      Re: Hrůza!

      Bíš co ty píčo bež do píči a neser se tady.Když se nepodíváš od začátku tak to nepochopíš na ten serial se můžou koukat lidi kteří jsou chápavý takovyý kundy jako si ty se na to koukat nemůžou.Tak tdy nepiš !!piš si na medvídka pů ! To je o 00ˇkrat lepší ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit