Přejít na výpis diskuzí

300: Bitva u Thermopyl

FILM 17.3.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super!

    Jo, souhlasim. Taky mi lidi říkali že je to kravina ale opak je pravdou. Fakt nejluxusnější filmek. Kam se na 300 hrabe nějaký Pán Prstenů.
    • Re: Super!

      kreténe..tahle brutální hovadina nesehá klasice jako je PP ani po paty
      • mikes38

        Re: Re: Super!

        prosimte to mi rekni v cem je PP lepsi nez 300 v jednicce jenom chodej a kecaj a jedina bitka je takova mizerna na konci potom ty dalsi dily uz je lepsi ale porad tam je hafo textu *9* 300 je rozhodne lepsi
        • petik555

          Re: Re: Re: Super!

          Souhlasím PP. mě moc nanadchnul. V 300 jsou boží bitky. jak říká můj bratránek: je to MASO *14*
  • 300

    Vážně hodně dobrý film. Když jsem si to pouštěla, tak jsem si říkala, že tohle není film pro mě, že se mi to asi líbit nebude...a pak jsem se několikrát přistihla, jak na to hledím s totálně zhypnotizovaným výrazem a hubou dokořán *1*...ty bojové scény mě prostě dostaly, úžasné, nejúžasnější! (film prý obdržel i nějakou cenu za Leonidův boj *4*) Celá to byla sice taková temná, ponurá podívaná se smutným koncem *9*, ale i tak, a možná právě proto to na mě silně zapůsobilo *4*..... THIS IS SPARTAAAA!!! *3* *1*
  • Sparta

    Lepší film jsem neviděl je to fakt nádhera.Miluju Spartu a vždy milovat budu.Je to moje srdce.Sparta je můj svět.
  • NeJ

    Tak tenhle film je fakt uplně bestowej, nemá chybu..! Čekal sem, že to bude o hodně horší, ptž mi všichni řikali, že je to kravina a nemá to děj, ale i přesto sem na to šel a neudělal sem chybu, naopak..! Je to fakt suprově zpracovaný a natočený, detailní záběry nemaj chybu a ani to neni přehnaný... Prostě best *1* *15* *3* *14*
  • wau

    ted sem na ten film koukal a prekvapil me *5* prvnich 40 minut sem si rikal ze to asi neni pro me ale ten boj zblizka me uchvatil, vyborne herecke vykony . Butlerovi postava sedela
    • Re: wau

      Gerard Butler je uplně uchvatnej král Leonidas. *14* a vůbec, všichni tam jsou skvělí, perfektní záběry. Skvělej film. *3*
  • kata12

    Ahoj

    ja sem se na tento film divala asi 20 minut pk sem usnula a tatka me budil v 1:15 to uz ten film skoncil ale hrozne moc sem ho chtela videt tk si ho stahnu ale ja si myslim ze to byl i kdyz sem to prospala dobrej film :DDDD
  • BOMBA

    Nie je veľa ľudí, ktorý ten film pochopili. Dej to má, aj keď je to trocha vystrihnuté z toho čo naozaj bolo pred a potom, no to najdôležitejšie a podstata tam je uvedená veľmi jasne a jednoznačne. Je to asi najlepší film, ktorý som videla za posledných pár rokov. Je historický a pritom nie je, je trocha pre silnejšie žalúdky a pri tom aj pre staršie decká. Len treba vedieť ako to bolo a potom je jednoduché to pochopiť. nie je to film pre tých čo len prídu do kina, pozrú a odídu. Taký to jasnačka že nechápu. JE TO FILM NO"1 *4*
    • vasok

      Re: BOMBA

      co to meleš že je to těžké na pochopení??rači si jdi psát na nějaké blbé slovenské fórum a ne tady....
      • hanichka

        Re: Re: BOMBA

        Víš co je to tolerance? ;-) Její názor, nech jí ho...a neposílej ju na žádné slovenské fórum, může si psát, kde chce...takhle by to trochu zavánělo rasismem a to jsi určitě nechtěl ;-)
        • vasok

          Re: Re: Re: BOMBA

          tolerance?...Já nemůžu za to že nemůže pochopit tak jasný děj filmu...a nevím co tu meleš o rasismu*13* , to jen že tu ti slováci furt lezou a píšou tu příspěvky slovensky *16* já jsem v životě nevlezl na slovenskou stránku(jen když ji udělají na českém servru s příponou cz..to mi taky vadí jak by neměli své servry)
          • hanichka

            Re: Re: Re: Re: BOMBA

            Že ty to neděláš, neznamená, že to nemůžou dělat ostatní, si může chodit na jaký weby chce *16* A jak vidím, rozuměls jí i ve slovenštině...když ti to vadí, nečti to. A slovensky píšící lidi máš na spoustě fór a nevšimla jsem si, že by to tam někomu vadilo *10*
            • vasok

              Re: Re: Re: Re: Re: BOMBA

              nikomu nevadí?a já jsem co?...nejdřív uvžuj a pak piš...rači sklapni a neser se do mně *13* *15*
  • hanichka

    300

    Jak je možné to nemít ráda, když Leonidas tak krásně huláká? :-)
  • 300

    Ten film mě úplně dostal,normálně mě historické moc neba,ale tohle jsem žrala až do konce!Výborná hudba k filmu....nejlepší je THIS IS SPARTAAAAA!!!! *14*
  • anous

    nevím co dodat

    VČERA SEM TO ZKOUKLA AMUSELA SEM SI TO POUŠTĚT POŘÁD DOKOLA A TAKHLE SEM TO PUŠTĚLA ASI AŽ DO PŮL DRUHÉ RÁNO *1* BOŽÍ ÝKONY UPA VŠECH A ZVLÁŠT ME PŘEKVAPIL DILIUS(DAVID WENHAM)KTERÉHO SEM VIDĚLA UŽ V AUSTRÁLII A V PÁNOVI PRSTENŮ EMŮŽU SI POMOCT ALE V 300 MU TO VÁÁÁÁŽNĚ MOC SEKLO A TA ROLE MU OPRAVDU SEDLA PROSTĚ CO DODAT ÚŽASNĚJ FILM *3* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit