Přejít na výpis diskuzí

Feriha

FILM 24.8.2014 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jmenuju se marie a tento serial se mi moc libi ale mrzimě že tam feriha zemře nemato dobri konec konec mělbit krasny a napinavi a stašně krasny herec je emir rada bychho viděla na živo *14*
    • ..... abys neskončila jako Jansu :D
  • Já nějak ty latinské telenovely nemusím. Náhodou jsem zhlédla jeden díl Ferihy a nadchl mě, u této telenovely jsem již zůstala. Jen ze závěru, kdy Feriha opravdu zemře, je mi smutno *13*
  • Je to krásná romantická pohádka takový muž jako je Emir může být jen v pohádce.No je to krásný romantický seriál moc se mi líbí takových by mohlo být víc. Škoda že to tak špatně skončí *4* *14*
  • Ještě jsem nikdy neviděla, že by hlavní hrdinka z telenovely umřela, je to trapný, kdo to takhle vymyslel!!
  • velmi krasna romantika feriha hezka holka a emir krasny nadherny muz ale mrzi me finale ze umre feriha je to hrozne smutne
  • velmi krasna romantika feriha hezka holka a emir krasny nadherny muz ale mrzi me finale ze umre feriha je to hrozne smutne moc miluju film
  • Co si tady vymýšlíte, že bude zastřelena. Zemře, ale není uvedeno jak. Kdyby někdo střílel, tak přítomní /tedy i její otec/by se nesmáli a nastal by nějaký zmatek.
    Domnívám se, že si tady tvůrci nechali prostor pro případné pokračování. Tedy až herečka Hazal Kaya bude chtít dále pokračovat.
    • Viděla jsem pohřeb.Emir ji s bratrem pohřbili lopatou.tak je konec.Emir leźel na jejim hrobě i se svatebnimi šatami.Chtěli bysme aby to pokračovalo ale je mrtvá.Otec odejde ze seriálu jako na vesnici.aspoň tak jsem to vidéla.turecky neumim.odjižděl všichni mávali a brečeli.Někdo psal že Feriha vstane z komatu a bude mht ditě.blbost.v komé neporodi a otec by to věděl.proč by byl falešnej pohřeb.je to jen zbožné přáni.a tohle neni seriál s dobrým koncem.je to drama.musime si najit jinej seriál.Lále devri taky umřela a jelo se dál.Ale tohle nevyšlo. Ahoj u jiného krásného seriálu8s
      • Viděla jsi pohřeb? Nesmysl, to byl záznam z pohřbu otce Cansu.
    • Asi tě zklamu,ale pokračování s herečkou Hazal Kaya nebude...Volně na to navazuje seriál "Emirov Put"
      • To není nový seriál, ale nezdařilé pokračování Ferihy
  • Feriha je moc hezký seriál!!! *2* Nejvíce se mi líbí jak se potkal Emir s Ferihou!!!A jak všechny překážky spolu překonávájí, i když se pohádájí,tak si hned odpustí! Všem tento seriál doporučuju!!!*8* Akorát co mě zaskočilo,tak to,že všichni říkají,že umře Feriha *13* *13* . Doufám,že to není pravda!!. Protože bez Ferihy by to nebylo moc ono. *9* *9*
  • Prosim vas mozte mi povedat ci naozaj zomre feriha? A ako to bude zniest Emir?
    • Bude brečet na hrobě.bude smutnej ale časem si najde jinou a té bude pomáhat.Předčasně to ukončili tak nevim .Nebudu koukat.Sliboval Ferhhe lásku do smrti.Vim źe nemuže bejt sám ale nechci vidět tu druhou..Mimochodem je to ve skutečnosti jeho přitelkyně modelka.herečka.Teď psali že se s ni rozešel.A je zrovna volný.
    • Feriha zomrie, na vlastnej svadbe s Emirom bude postrelena.Emir to bude velmi zle znasat,vyrobi si pruser,zavru ho a tam sa zoznami s bacharkou s ktorou aj zacne fungovat,samozrejme vsade ma na ociach ferihu.
  • keby skončil normalne tak by to bolo super!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit