Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XD

    Mě se to nelíbilo :DAsi jsem jediná :D LAe je to tak.Skvělá grafikia,to jo,skvělí herci,skvělé masky.Ale jinak ne :D Děj,řeč,vtipy všechno se mi zdálo zbytečné,takové bez koření :( Asijsem moc čekala :D
    • Re: XD

      Mě se ten film taky moc nelíbil, obzvlášť ta Alenka... Přišla mi nesympatická, taková divná. Od děje jsem čekala více. Johnny Depp a srdcová královna byli super, ale to je asi tak vše. Burton mívá lepší filmy a myslím si, že tenhle film mezi jeho lepší vůbec nespadá.
      Jakmile se Alenka dostala k těm dveřím (začátek), myslela jsem, že to vypnu, jelikož mě to fakt nebavilo. Počkala jsem chvilku a děj mi přišel až trapně o ničem. Do konce jsem se nakonec dodívala, ale spíše ze zvědavosti co z takové slátaniny udělají... Tomu filmu bych dala 20% a to jen díky efektům, které ve filmu byly použity.
      Zajímalo by mě, čím to, že ten film je takový jaký je, možná je to tím že Burton spolupracoval s Disneyem, možná je to tím, že ten film je pro malé děcka... *9* Snad příště bude film od Burtona lepší... *16* *8*
      • Re: Re: XD

        ...precti si predlohu. Autor-Lewis Carol. *4*
  • stefanie00

    VILLE VALO bude dělat hudbu!!!

    super ville valo pro ten film bude dělat hudbu to bude super už se těším!! a navíc když si ville valo zase nechá narůst vousy budou si z jonny deppem zase dost podobní!!!!
  • wendy92

    Alenka

    Tak už jsem ji viděla.. byla fakt bombová, úžasný!! Johnny jako Mad a hlavně Helena jako Srdcová královna opravdu váleli, bylo to fakt perfektní.. skvělej zážitek, všem doporučuju *4* Pohromadě legendární trojice Burton Depp Carter to je vždycky zaručení kvality, nemělo to chybu.. *3* *3* *1* *5* *15* A co se týče hudby - tak Danny Elfman je vážně umělec..
    • zewla

      Re: Alenka

      Je to asi nejujetější film co jsem kdy viděla a to jsem jich viděla hodně *1*
      No s kámoškama jsme se smály pořád a moc se nám to líbilo *1* Hmm trochu mě tam štvaly ty Kloboučníkovy kecy ve stylu: Proč je havran jako psací stůl?? Protože jsem je furt nemohla pochopit co tím jako myslí ale koupila jsem si knížku, a zjistila jsem, že to převzali z té původní knížky a ani před tím to nedávalo smysl, takže ho tam nemusim hledat *1* Jinak to bylo super *14* *14* *14* no mrkněte se na to *1*
  • Supééér

    Myslim si, že je úplně boží,jak Johnny v originále mění hlas!!! *14* *14*
    • wendy92

      Re: Supééér

      Jn to by Johnnymu šlo.. to má dobře nacvičneý když si hrál s dcerou s panenkama když byla ještě malá *4*
      • blackangel1998

        Re: Re: Supééér

        jo a taky s edo svých rolí pěkně vžívá *3* *4* *4* *4*
  • wendy92

    Skvělá práce

    Ti herci jsou fakt dovří, nechápu jak to dokázali tka dokonale zahrát když místo na nějakýho člověka mluvili na oranžovej křížek na eleným pozadí..musela to být fakt srnada natáčet, já ybch se z té zelené baryv zbláznila, být tam tka dlouiho zavřená.. i když je fakt že fantazie Tima Burtona je někonečná, je o vynikající režisér, kterej má svůj tým se kterým spolupracuje, Depp, Rickman, Varter..takže nehrozí že by se něco nepovedlo..
  • janeinka

    Sweeneyho komando 3:)

    :D mile mě překvapilo že tahle trojka už se objeví potřetí na plátnech kin! Vždyt uplne poprvé to bylo ve filmu: "Charlie and the chocolate factory" pak Sweeney, kterého tady dobře známe a ted prichází další pohádka;-) skvěle sehráli Sweeneyho, tak proč ne tohle? *1* až na to, že tam Johnny vypadá děsivě... může to být dobré... nechme se překvapit *4*
    • zewla

      Re: Sweeneyho komando 3:)

      Náhodou ten jeho zjev je správně ujetej a tak si myslím že bude do téhle ujeté pohádky zapadat *1* *1* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
    • janeinka

      Re: Sweeneyho komando 3:)

      Film bude opět ve formátu 3D jak ted bývá novinkou...
  • holly-miley-selena-1014

    Proč?

    Proč je havran jako psací stůl???!!!Inak je to skěléééj filmík *1* *14*
    • wendy92

      Re: Proč?

      Johnny v rozhovoru říkal že to nějak souvisí s Havranem, jako z té slavné básně Havran od spisovatele Edgara Allana Poea.. ale řekla bych že to neví nikdo, asi sám Johnny *1*
  • Alice in Wonderland

    Určitě to bude zážítek, hodně se těším. *4* *3*
    Hlavně na Johnnyho. *14* *14* *1*
    • Re: Alice in Wonderland

      Taky si myslím,že to bude BOŽÍ filmík...těším se na Jonnyho a na Michaela v roli bílýho králíka... *14*
  • Skvělej filmík

    Zase jeden z opravdu povedených filmů od Tima Burtona s opravdu výbornými herci. Johny Depp opět nezklamal a film tak na mě celkově zanechal moc pěkný dojem. Nevím, co ještě dodat, prostě film, asi stejně skvělý jako například Karlík a továrna na čokoládu (další z mých oblíbených filmů), kde Johny byl samozřejmě úplně úžasný. Prostě SKVĚLEJ FILMÍK. *3* *14* *4* *4*
  • bellatrix22

    supééééér

    Je to ten nejlepší film na světě!!! miluju ho!!! třeba... mmm... Kloboučník: Proč je havran jako psací stůl???

    a nebo Březňák... když přijíždí stain jak říká, O ne! a ten ksicht... dokonalost... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit