Přejít na výpis diskuzí

Alpha Dog

FILM 24.4.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde to imotem :D
  • Luky1987
    Dobrej film fakt Alpha Dog *4* *1* *1* *1*
  • weu

    Film.....

    tak tenhle film je naprosto dokonalej...můžu se na něj koukat pořád....akorát je mi líto toho Zaka *9* le jinak supr a eště když tam hraje Justin *14*
  • -reddragon-

    alpha

    Bomba film tohle jako!!!a justin jako bonus *14* *14* a ete bez trika *1* noooo ae taky nechápu proč ho zabili mohlo se šechnooo vyřešit i bez toho mno *1* *1* chlapi
  • StrouHanka

    mnu moc se mi tenhle filmik libi...ma neco do sebe a myslim ze by nebyla ckoda se nad nim trochu zamyslet...fakt je dobrej.ma velka pochvala.=)mnu a kdyz sem tam videla toho justina polonahyho...hmmm....=) *4*
  • Písnička

    Ahoj, tenhle film se mi taky moc líbí.Chtěla jsem se zeptat,jestli někdo nevíte,jak se jmenuje ta písnička,co hraje úplně na konci filmu.Předem moc díky
    • Re: Písnička

      myslíš jak se johny trulowe vrátí domů a te stařík ho obejme???zkus say goodbye hollywood od enimena to by mělo být ono
  • jo, jo

    Justina mám teda jako zpěváka ráda,ale docela mě překvapil i v tomto filmu. Nicméně ten film mám ráda ne kvůli němu, ale kvůli příběhu samotnému.... Když si člověk uvědomí, že je to podle skutečnejch událostí - tak to je teda marast. Taky jsem,nechápala, že ho fakt zabili! Jsem čučela s otevřenou hubou a nemohla tomu uvěřit....No a abych nezapoměla okamžitě po shlédnutí filmu jsem stahovala soundtrack, páč ta hudba je na tom filmu taky dost hustá :)))










    *9* *5*
  • Alpha Dog

    je to fakt super film mám ho doma original a je fakt super *14*
  • SUCK'!!!!!!

    film je překvapivě bomba-

    NEEEEEEEEEEEEEEE- SHIT- tenhle film neni super protože tam je JUSTIN kurwa- nány :///
    tenhle film je super, protože to je příběh, protože Cassavetes přinesl neotřelou formu filmu (střihy, popisky lidí objevujících se ve filmu jako světci), každopádně se nebál a risknul to s herci neherci jako je Justin Timberlake atd..
    Každopádně dlouho se mi nestalo abych si celý film myslela tohle a tamto a nakonci zůstala sedět s otevřenou pusou,absolutně rozsekaná a s myšlenkou v hlavě: A DOPRDELE- sakra.. oni ho fakt zabili- boha.. a člověk začne přemejšlet a přemejšlet- fakt film všem doporučuju,a rozhodně ne kuli Justinovi- i když ten taky herecky překvapil- dobrý :) *4*
  • ne!

    No ja si myslim ze olivia wilde je na celym filmu nejlepsi!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *1* *14* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit