Přejít na výpis diskuzí

Alvin a Chipmunkové 2

FILM 15.1.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • →♥

    COOL ♥♥ BEST ♥♥ PROSTĚ UŽASNÝ !!!! ♥→ MILUJU JE *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • brittanyandalvinstar

    Alvin and the chipmunks 2

    Už se na něj moooc těším! Četla jsem na stránkách www.chipmunksandchipettes.blog.cz o tom, o čem bude! je to super! hlavně, že se tam objeví Brittany, Jeanette a Eleanor! Kdo zná americký seriál The chipmunks... tak ví, o kom mluvím, a když nn, tak jukněte na stránky www.chipmunksandchipettes.blog.cz ! já mám nejraději Alvina a Brittany! *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: Alvin and the chipmunks 2

      mě se taky líbí Alvin a Brittny a já mám dobrý že se taky jmenuju Brittny AKORÁT LAINOVÁ *1* *1* *15* *4* *4* *3* *4*
      • brittanyandalvinstar

        Re: Re: Alvin and the chipmunks 2

        tak to máš vážně dobrý :) *1* *1* *3* *3* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *4* *4*
  • theo

    moc pěknej film, pořád sledujte theodora, ten je uplně boží *1* *14*
    • smelu

      Re: theo

      jo Theodor se mi nejvíc líbí *14* je tak roztomilej
  • nevim

    hele lidi.tam jak měli skoro na konci ten koncert,tak jako první tam vystupovala nějaká skupina a mně připadalo jako když ten uvaděč řikal řivítejte skupinu lil rozero nebo tak nějak nevíte jak se to doopravdy menuje? *7* byli to nějaký vietnamci nebo co
  • Prosim vás nevíte někdo jak se jmenuje písnička která začne hrát v 51:18 když Julia volá Tobymu? *7*
  • Super film žiju Chipmunkama a hlavě Chipettkama! *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • xcornelia14

    Nej!

    Nejelpší filmíík! Chci je domůů.. hlavně Teodora♥ *1* *14* *14*
  • Keď nič nehrá rada si to pozriem nemám stím problém. A keď to nehrá tak si pozrem napr. Hannah montana Violetta... Je to skvelí seriál keby spravili aj ďalšie časti a série. O:-) O:-) :-D :-D :-* :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit