Přejít na výpis diskuzí

Amélie z Montmartru

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to kouzelný film, neuvěřitelně nabitý optimismem, občas je z filmu cítit taková mírná ironie. Je plný detailů, který tomuto filmu dodává na kráse, nejvíc mě na filmu ale oslovilo, jak z obyčejného tématu dokázal Jean-Pierre Jeunet vykouzlit tak neobyčejný příběh.. Tleskám ve stoje! *4*
  • tyret

    Trpaslík!

    Nejlepší je trpaslík, co se vydal do světa. *1*
    Film je to takový roztomilý, optimistický. Vcelku se mi líbil, pěkná hudba, romantika, ale jak jsem již řekla (napsala) - nic netrumfne trpaslíka! *1*
  • COOOOL!!!

    Je úplně supeeeeer, žádná NUDA jenom sranda, poetika a styl!!!!!! I LOVE!!!! *14* *14*
  • leiladenkova

    Amelie

    je to ten nejúžasnějši film který jsem kdy viděla<3<3<3
  • intoska

    amélie

    Mně se tento film vůbec nelíbil, o některých scénách nevím,co si myslet.Amélie z Montmartru je možná vizuálně hezký film ale příběh je hrozně naivní,dětinský...Chvílema byla amelie k uzoufání nudná,já nevím,asi nemám buňky na takovouhle poetiku....
    • adamoule

      Re: amélie

      pokud ti to příde dětské tak jak říkáš opravdu nemáš buňky na takovouhle poetiku :) já te film miluju
    • narzis

      Re: amélie

      souhlasim
  • Bez tebe by me dnesni city byly jen skorapkou citu davnych

    Naprosto souhlasim s poslednim prispevkem. Kdyz sem se na film divala poprve, byla jsem uplne unesena. Konecne film, ktery ve mne nechal nejakej pocit! Kdyz sem se divala po druhe, vychutnavala sem si tu nadhernou francouzskou atmosferu, ten klid. A pri kazdym dalsim zhlednuti jsem se rozplyvala nad nadhernymi melodiemi Yanna Tiersena. Ma originalni styl, dokaze spojit tak odlisne veci a pritom je vysledek tak nadherny. Vsem doporucuju poradne poslechnou orchestralni verzi uvodni pisne La Valse d'Amelie. Kdo vi, jaky to je hrat v orchestru, pochopi;)
  • :)

    Nádhera...a hudba?Slovy to nejde popsat,člověk musí vnímat nejen sluchem.Yann Tiersen tomu dodal ten správný říz.Krása a nesmělá povaha jeho tvorby,to je něco neuvěřitelného..no ne??:)
  • :-)

    Je to opravdu film na který se dá dívat několikrát. Velmi mě oslovil tím jak je zaměřen na všímání si maličkostí a dává tak obyčejným věčem neobyčejné kouzlo a důležitost. Vtip, nesmělost, touha po velkých věcech, šibalskost ... spolu krásně synchronizují ve skvělý děj. Příjemná hudba, krásné záběr ... Myslím že nemám výktu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit