Přejít na výpis diskuzí

Andělé a Démoni

FILM 4.5.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adushka84

    ok

    Prosím vás jak se jmenuje ten blonďatej německy mluvicí policajt? Nějak to nemůžu zjistit. Díky moc předem.
  • Chyba

    Ráda ybch podotkla, možná už to tu někdo zmínil..., že Ewan McGregor ztvárnil ve filmu Andělé a démoni roli kamerlenga Patricka McKenna :-) *3*
    • V knize se camerlengo se jmenuje Carlo Ventresca... O.o
  • Skvělý

    Film mě nezklamal..Skvělá výprava,hudba,scéna a samozřejmě herecké obsazení
    • katetit

      Re: Skvělý

      To máš recht....líbili se mi i některé efekty a opravdovost filmu, ale je fakt, že i jinak to bylo super jk řikáš, obsazení Ronovi padlo skvěle a vubec to bylo senza....
  • Opravdu parádní film

    Film Andělé a Démoni mě ani v nejmenším nezklamal. Skvělí herci, hudba i prostředí vás naprosto vtáhnou do historie, je to tajemné, napínavé, ale hlavně ORIGINÁLNÍ!! v životě nikdo takový podobný film nenatočil... člověk se z filmu poučí mnohé o historii, což by se nikdy třeba ani nedozvěděl:)) takové filmy by se měli točit častěji!!:) samozřejmě kniha je o něco lepší, ale to je tak vždycky.. dávám filmu 10 bodů z 10, viděla jsem ho už čtyřikrát a i přesto na něho znovu půjdu do kina s rodiči :)) *4*
  • lilinqa

    Bomba

    Je to super film, dívali jsme se na to se třídou, ale když musíte stíhat číst titulky, dívat co tam kdo dělá a ještě tam do vás vedle spolužačka hučí že to nechápe tak je to docela na logiku *1* Jinak to ale bylo boží *15*
  • crissie

    popis

    No tak netušim proč, ale tohle všechno je s největší pravděpodobností popis knihy... Ve filmu je všechno jinak - spojitosti, jména... Jasně, příběh by měl být podle knížky, ale tohle lidi jenom mate... Nemoh by to někdo předělat tak, aby tu byl skutečný popis filmu?
  • mort13

    :D

    Film byl dobrý ale trochu cosi tomu chybělo ale Tom Hanks to parádně zahrál.
  • duminecka

    ...

    Tak opravdu si popsal knihu (a to dost obsáhle) film je trošičku jinak zpracovaný, ale podstata asi zůstala stejná, řekla bych :) Jinak fil je to skvělý, od začátku až do konce napínavý. Akorát ten konec mě trošičku zklamal...U Šifry miluji ten konec..je to takové, že se vám až tají dech, jak Tom Hanks pokleká u hrobky Máří Magdalény a tady to není takové, jak bych to řekla, takové "WOW" :)
  • nechme...

    tak třeba ne,třeba to bude natočený přesně podle knihy...nechme se překvapit! *3*
  • Kniha nebo film?

    Mám takový pocit že jsi popsal víc knihu!! protože pochybuju o tom že film natočí úplně přesně a tak dobře, jako Brown napsal tu knihu(a vlastně všechny svoje knihy).
    • Re: Kniha nebo film?

      nikdy se netočí film úplně stejně :)) a kdyby člověk přesně věděl co se stane, byla by to nuda :) takhle aspon můžeme být překvapení a navíc, film a kniha se odjakživa porovnávali :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit