Přejít na výpis diskuzí

Angel

FILM 29.5.2007 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majkiki2

    Ilove Angel

    Angel je sexy upír s duší v černym mna je prostě k sežrání jsem na něm zavislá a nwm co budu dělat až to skončí.... *9* *9*
    • bellinka

      Re: Ilove Angel

      sakra nestras!....to si raci vsechny dily stahnu a budu na to kukat na PC!.. *16*
      • baruska-beruska

        Re: Re: Ilove Angel

        ja uz je mam *15* ae krome 5 rady *9*
      • baruska-beruska

        Re: Re: Ilove Angel

        ja uz je mam *15* ae krome 5 *9*
  • anonim

    chtela bych se zeptat ohledne doyla a cordelie kdyz doyle mnel vize (byl polodemon)tak ho strasne bolela hlava ale kdyz kordelii v dile 3x11 Birthday na konci z ni skip udelal polodemona ale ona ty bolesti pak nemnela jak je to mozny kdyz doyle mnel bolesti hlavi a Kordelie ne?prosim odpovězte mi nekdo.
    • Re: anonim

      Taky uz sem nad tim premyslela....napadlo me to hned co odvysilali ten dil co se z cordy stal polodemon...jenze ja myslim ze ti na tohle nejspis nikdo neodpovi...to bys jedine musel/a zavolat do WarnerBros... *4*
    • cordy

      Re: anonim

      no každej to přece může snášet jinak ne? a cordy je uplne jinej démon *5*
    • Re: anonim

      třeba cordy byla polodémon na vyšší ůrovni.... *3*
  • kikimelka

    Angel

    já mám angela nahranýho na setoboxu *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • vikule12

    Ach

    ACH jo Angel ještě neměl skončit a k tomu tak blbě *9*
  • nej dil Angela

    Nejlepsi a nejsmutnejsi dil je kdyz umre Fred taveta jak rekne ,,Weslei proc tu nemuzu zustat me i rozbrecela . Ona umirat nemela byla z nich nejvic lidska a jinak serial Angel je rozhodne nej serial ever
  • sx

    prosim vas nevite nekdo jestli v buffy a nebo angelovi se nekdy obevi aurelius?a v ja kem dile predem dekuji a jeste kdo je s techto nejsilnejsi buffy angel spike prosim dve odpovedi diky
    • your-darling

      Re: sx

      těžko říct..Aurelius se objevuje někdy v první sérii..to je Pán a ostatní upíři okolo něj...
      S tou sílou je to složitější...Vzhledem k tomu,že Buffy už Spika kolikrát dostala bych řekla,že je silnější ona...Ale vzhledem k tomu kdo je víc surový a větší magor tak Spike a hlavně Angel,když nemá duši... *4*
      • Re: Re: sx

        diky *1*
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    ajlafju buffi enžl mmaho moc rad buffi enžla pravoulasku sem potka sbuffi senžlem
  • natali.rose

    dvd

    ahojík...chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás neví, kde sehnat dvd Angela 1-5...kdekoli a jákymkoli způsobem...prosím *4* *14*
    • Re: dvd

      http://www.mp3hits.cz/viewtopic.php ?f=368&t=46553&start=0
      ahoj, tady jsou všechny série...ale bohužel jeden díl je rozdělený na 4 části, ale zas je to v celkem dobrý kvalitě *3*
  • Zase Angel!!!

    Od 8.10. bude Angel znovu na Prima Coll v 18.10h od 1.série!!!! *3* *4*
  • natali.rose

    the end

    dnes nám na dobro skončil Angel *9* *16* *8* *10* *9* *5* *9* ....minuta ticha prosím!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit