Přejít na výpis diskuzí

On je fakt boží!

FILM 28.12.2008 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud chcete nějaké písničky z filmu, tak si někde na netu najděte soundtrack, taky jsem to tak udělala, věřte, že to stojí za to! Je to podle mě opravdu skvělý soundtrack ;).
  • Britské filmy mám nejradši, jsou mnohem zajímavější než ty americké ;). Je docela možné, že budou další díly, protože je to příběh podle série knih.
    • ale už asi nebude :(
  • Robbie můj superHrdina!

    Robie je nejskvělejší!
    Můj superhrdina! :)) *3* *3* *4* *4* *14* *14* *5* *5* *1*
  • terezka702

    Pokračování

    Ahoj :) Slyšela jsem,že by měl být i druhý díl.Nějaká holka to psala v diskuzy na seznam.cz,ale ta stránka se smazala a já nevím jak se ten další film jmenuje a jestli už je hotovej nebo se ještě natáčí neví o tom někdo něco?
    • nevím, jestli je to přesně podle té knížky, ale podle knížky jsou čtyři díly - on je fakt boží, to se mi snad zdá, je to na draka, zmlkni mozku. tak nevím...
      • a ještě jsou dva další k tomu:
        a pak se mi to vymklo z rukou...
        on mi to sežral *3*
  • nikiskanikousek

    Knížky

    Ahoj...je to úplně ten nejskvělejší film, kterej existuje....s holkama sem ho viděla už asi 4x a doma se na něj koukám neustále...no hlavně sme se chtěla zeptat kolik vlastně vyšlo knížek a jak s ejmenují? díky moc *3*
    • ještě jsou další dvě, a pak se mi to vymklo z rukou a on mi to sežral
    • terezka702

      Re: Knížky

      no já vím o 4..On je fakt boží,To se mi snad zdá!,Je to na draka a Zmlkni,mozku!...u nás ve školní knihovně máme všechny 4 knížky v jednom tlustám svazku ► Zápisky Georgie Nicolsonové...Ale jak sem tady četla těch knížek už je víc a o tom já nemám tušení
  • dotaz

    chtěla jsem se zeptat kdo zpívá písničku jak jí hraje v klubu Robbie s kapelou?mě je povědomá ale nemůžu přijít na to kdo jí zpívá.díky
    • Re: dotaz

      Stiff dylans-ever fallen in love *3* *3* *3* *3*
  • týnuš

    Ahojky psím vás nevíte jak se menuje ta písnička jak tam hraje když oni začnou nazačátku s tym pronásledovánim?..pls
    • Re: týnuš

      Boys and Girls In Love
  • kiki

    hojky asi takowej blbej dotaz já wím....Na začátku jak odchází z tý párty bo něco takowího tak tam hraje písnička neznáte jí někdo newítě jak se menuje?..A pak ještě jak jedí tu pizzu a vyplnujou náký testy tak taky náká hraje a já nwm jak se menujoou pls newíte?..Já sem se chtěla stáhnout soundrack ale nejde mi to =((
    • Re: kiki

      The show *3*
    • Re: kiki

      jak odcházi s te party tak to je Scouting For Girls - She's So Lovely a tu druhou nwm =) =) *3* *3* *3*
      • Re: Re: kiki

        jo a ta druha je Lenka - The Show *3* *3* *3* *3*
    • denisqa

      Re: kiki

      Jestli myslíš, jak jde z party a pak ji ten kluk schodí do křoví, tak se jmenuje Dizzee Rascal - Dance Wiv Me a tu druhou nevím
      • Re: Re: kiki

        nn tu ne myslim nazačátku jak běžéí domu jako ta oliva
  • Sedmý díl

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se chystá sedmý díl knížky. Zatím u nás jich vyšlo šest.. :-))
    • Re: Sedmý díl

      myslim že ne, ale přála bych si opak...ty knížky sou skvělý! *1*
  • deniska-l

    úžasny:)

    úplně skvělej film, dneska sem ho viděla na HBO *3* ...dokonaly!:)...ten Robbie je úplně nádhernej :) ...a ty Georgii to v těch šatech strašně slušelo:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit