Přejít na výpis diskuzí

Apocalypto

FILM 4.3.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento film jsem viděla 2x a vždy jsem byla nadšená.Skvělý a doufám,že budou další filmy tak dobré.
  • Meloun

    Jsem potěšen, že to Melovi schvalujete :-) Většina filmů,které produkují bývalí či stále činní herci nestávají za moc. Třeba Rupert Grint a jeho Prďoši. No ale vzhledem k jeho mládi to lze přehlédnout :-)) *5*
  • Re: ůžas

    presne tak ,nic hezciho jsem nevidela, musela jsem si to na cd pustit 3krat za sebou, protoze mi to nedalo podivat se na to znovu fakt super *14*
  • crazy-x

    ůžas

    no tento film je opradu skvělý !! náhodou sem ho viděla kdyš teď nedávno byl na čt2 a opravdu sem se nenudila !! *4* *4* no pak mi mamka řekla ať du spát , a tak sem vylezla z postele že to vypnu , ale nešlo to *1* stála sem na jednom místě půl hodiny a pak mi to došlo , že to prostě vypnout nemůžu *1* no že tak stojím sem si všimla brzo *1* ale ten filmík je prostě dokonalej !!! a hlavně jaguáří tlapa ! hrál to senzačně *3*, a Mel Gibson má ůžasné filmy !!! *14*
  • crazy-x

    Re: apocalypto

    souhlasím !!! *8*
  • lynette

    Re: Velmi dobré

    Spíš už předevčírem. *5*
  • lynette

    Velmi dobré

    Včera v pozdních nočních hodinách jsem konečně na programu ČT2 shlédla v původním znění s titulky toto vyjímečné dílo. Ani zde Mel Gibson v roli režiséra nezklamal. Celé to bylo velice precizně natočené, navíc natočené v původních indiánských jazycích, herecké výkony taktéž velmi dobré. Musím říci, že chvílema to byly docela nervy, takovej masakr jsem pravdu nečekala, asi bych to ani v kině na velkém plátně nevydýchala. Po celou dobu jsem byla doslova přilepená k židli a oči jsem měla vyvalené, mělo to děj a napětí z obrazovky přímo sálalo. Vlastní režisérský styl pana Gibsona je i zde viditelný a jsem ráda, že pořád ještě někdo v Hollywoodu umí natáčet kvalitní filmy, jen tak dál. Hodnotím 8 / 10.
  • apokalypto

    Nádherný film,byla jsem unešená,opravdu má Mel Gibson krásný filmy!!!
  • sendygb

    zážitek

    bohužel jsem se k tomuhle filmu dostala až teď, a trošku se za to stydím..nicméně jsem byla nadšená, unešená, a nepamatuji se, že bych se během filmu byť jen na minutku nudila !!!
  • narzis

    Re: apocalypto

    taky si rikam..
  • kathushka

    apocalypto

    jak je možné,že tak perfektní film má tak málo fanoušků? *16*
  • Apocalypto

    Myslim, že Gibson má fakt dobrý filmy.... Tenhle film je super a doufám, že budou další *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit