Přejít na výpis diskuzí

Arachnid

FILM 4.3.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prisera

    nic moc.

    teda to je kravináááá!!!
    ten pavouk v půlce má hlavu, hruď a zadeček, takže vypadá jako mravenec. pavouci mají hlavohruď, navíc to, co měly být asi chelicery a pedipalpy (klepítka a makadla) vypadá jako mandibuly hmyzu a to ještě ani neodpovídají počtem, celé je to přitažené za vlasy. kdyby se inspirovaly skutečným arachnidem, a že je i mezi existujícími pavoukovci široká škála bizardních tvarů a druhů s hrůzostrašně vypadajícími čelistmi a jen ho zvětšili na velikost, kterou využili u toho "osminohého a osmiokého mravence", ten film by byl hned o hodně lepší, i když příběh je to hodně slabej... *3*
    • Re: nic moc.

      Seš magor...
    • prisera

      Re: nic moc.

      jo... to jsem zase já :-D ten mravenec vypadá jako když má osm chelicer, ale makadla nemá vůbec... to mi trochu připomíná chobotnici s chapadly kolem ústního otvoru... prostě vypadá moc hračkovitě. méně je někdy více. kdyby si vymýšleli míň mutantů, třeba jako ten kus něčeho co tam ležel na zemi a pavouka bez trávicí soustavy a s částečnou vnitřní kostrou... podle mě čím víc by se drželi reality, tím lepší by ten film byl. a nevím, kdo si může troufnout na natočení filmu - hororu o pavoucích - když ani nezná anatomii pavouků. nehledě k tomu, že každé dítě ve školce ví, že pavouci mají osm nohou, takže to jediné odpovídá skutečnosti. a když je na tom "poavoukovi" dobře jen tohle, přijde mi to dost málo... *15*
      • prisera

        Re: Re: nic moc.

        jo a ještě jedna věc... ten pavouk řve jako velociraptor... :-D bože božíčku... :-D kdyby byl ten film o podstatě pavouků, tak pavouci jsou absolutně tiší zabijáci a nevydávají žádné zvuky :-D takže vidina pavouka jeko bleskurychlého tichého zabijáka se mi rozplynula před očima... *9*
        a jak ten "maravenec plival tomu doktorovy ty trávicí šťávy do obličeje, musel jsem se smát, protože poavouci do kořisti vstříknou jed, obklopenou ji omotají vláknem, tím udělají zámotek, ten připevní, někde, kde můžou být v klidu a pak teprve vstříknou do oběti trávicí kyseliny. pak ten zámotek opustí, a až se tkáně oběti rozloží na šťávu, vrátí se k zámotku vysají jeho obsah... takže sečteno podtrženo, pln očekávání jsem si ten film koupil a pustil a jsem hluboce zklamaný. *16*
        a protože jsem těmito třemi komentáři na sebe prozradil, že jsem skutečně milovník pavouků. ano. mám z nich respekt, ale to je jedině dobře. ztáta respektu=ztráta ostražitosti. ztráta ostražitosti=malér. jsou to jedni z nejdokonalejších predátorů na naší planetě a zajímavá a odolná zvířata. ne zrůdy pobíhající a šílící a stříkající kyselinu všude kolem... :-D ten film mě vyloženě naštval. *16* *16* *16*
        • prisera

          Re: Re: Re: nic moc.

          a ještě jedna věc... ta obálkatoho dývídýčka... jak těch osm drápůobklopuje tu postavu... :-D už když jsem na to koukal, přemýšlel jsem, jak může pavouk stát a všema nohama chňapat po kořisti.... :-D kdybych věděl, že to má být osm "kusadel" nikdy bych si ten film nekoupil! *3* *1*
          • britneyy

            Re: Re: Re: Re: nic moc.

            nahodou nesmis nad tím tak přemýšlet náhodou to je supr filmík,ale ti pavouci vypadají moc uměle,to je fakt *3* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit