Přejít na výpis diskuzí

Austrálie

FILM 21.10.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    ,,Všechno co mi patří se vejde do brašny- tak se mi to líbí....
    Lidé rádi něco vlstní..půdu, kufry, jiný lidi, jsou zabezpečeni. Ale o to všechno můžou přijít a nakonec jedinou věcí, kterou vlastníte je váš příběh..Chci ho dobře prožít..´´

    Zajímavá myšlenka *3*
  • :-)

    Film se mi fakt líbil až do tý doby jak nahnaly ten dobytek kam měli, ale pak už to bylo zbytečně zdlouhavý. Myslim, že 2,5 hod. je až příliš...a taky ten kluk, kterej zastaví rozzuřené stádo tim že něco zazpívá... *13* ale naštěstí to všechno u mě zachraňuje zachraňuje Honák, kterej je fakt hustej, ten jejich rozhovor v autě, no z toho sem fakt nemohla *1* nebo jak se mejl *4* pěkná postava, ae s fousama mu to sluší víc *3*
    • Re: :-)

      Chtěl bych spářit anglickýho plnokrevníka divochem z buše! *1* Bylo by to kouzelný..kouzelný, no jen si to představte...vy jste o tom taky určitě uvažovala nema pravdu?! FAKT NEJLEPŠÍ SCÉNA *14* *1*
  • ancovicka1

    Tak to jsem nečekala, věděla jsem že je to boží film ale až tak!?

    Tak úžasný film! Vážně jsem plně soucítila s hrdiny a sama jsem řvala :_( Vážně, film s Hughem a Nicole je úžasný. Oni oba jsou dokonalý herci a ještě když hrají spolu! Hugh je nádhernej až bych ho snědla a jaký podal výkon! Já smekám před všemi co mají s tímto filmem něco společného! Je to úžasné a doporučuji to všem.
  • andyytisdale

    PerFeCT

    Vážně nádherný film♥♥ nemám co dodat,dojemný,krásný-doporučuju se na něj podívat!!! *14*
  • Dokonalost sama

    Souhlasím s vámi. Ten nejlepší film, jakej jsem za poslední dobu viděla. Procítěnost a napětí... Nádherný zážitek
  • krása

    krásnej to film...plný pravdy...plný emocí...nádhera...a obsazení asi nemohlo být lepší......na to jak je to dlouhý film...tka není okamžik kdyby ste se nudili...aspon pro mě ne..zase jendou povedený film:) *4*
  • adeleid-marmeleid

    doporučuju

    uplně nejvíc krásnej úžasnej a dojemnej film!doporučuju *14* *14* *14*
    • Re: nedoporučuji !!!

      Pokud se chceš podívat na opravdu hezký film, tak se podívej na Vzpomínky na Afriku a pocity o dokonalosti z tohoto filmu tě brzy opustí. Tento film je jedna velká najivita a klišé. A herecký výkon Nicol Kidman je jeden z nejhorších za poslední roky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit