Přejít na výpis diskuzí

Avatar: The Last Airbender

FILM 8.10.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už v tomhle světě přestala existovat dávno. Moje duše už je jinde.... Nejoblíbenější postava (u mě) je Toph :3 Toph FOREVER! :D Miluji legendu o Aangovi víc než cokoli jiného... Stejně tak Korru a její příběh. Už pro nic jiného nežiju. Kromě mé kamarádky... Která je pro mě Katara. A mého přítele který je Zuko. Prostě už nejsem. Kdo má stejný pocit? :')
  • Já sem do seriálu Avatar uplnej blázen moje nejoblibenější postavou je Aang. No já moc v lásce Legendu o Koře nemám protože tam Aanga někdo zabije a není to ono. Ještě že na Niku dávají i legenda o Aangovi
    • Kataro, Aanga nikdo nezabije ;) Ale dá se říct že se stane něco, co nás všechny umučí :'( :'( :)
  • dawy14

    Nick

    Od 11.9.2010 zase takovy maraton v avatarskem stylu už asi nebude ....ale těším se na rok 2011. Nickelodeon ma vysílat Avatar The Legend of korra (legenda Korry) je to další avatarka z Vodního kmene ...katara s aangem maji syna Tenzina Gyatso ktery bude učit avatarku Ovladat Vzduch.....MILUJU AVATAR LEGENDA O AANGOVI :D :D :D
  • dawy14

    Hojte Lidi

    Hojte chtěl sem se zeptat když máte nick tak jestly ho nekdo nenahrava v češtine to neni možne sehnat :D jo a na nicku je pořad v češtině až na posledních par dilu v angličtině :D
  • fleur-flower

    Avatar CZ

    Avatara dávaj dabovanýho v češtině na nickelodeonu =) v sobotu a neděli dávají i šest dílu za sebou =)
  • shellby

    v češině??

    Je avatar v češtině???
    • Re: v češině??

      Jo je , už ho dávájí česky na nickelodeonu a je nadabovanej , né s titulkama *4*
      • Re: Re: v češině??

        díval jsem se tam anení =(
        • Re: Re: Re: v češině??

          Je, ale není na stránkách Nickelodeonu napsanej.
    • maikl386

      Re: v češině??

      ne neni...originál je v angličtině a televize nick si to přeložila do němčiny...český sou jen titulky *3*
      • narzis

        Re: Re: v češině??

        hihi nekdo umi nemecky <.<

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit