Přejít na výpis diskuzí

Babovřesky

FILM 9.2.2013 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veru1
    *14* *14* *14*
  • Jo moc hezká komedie 1díl 2díl se mi moc líbí a teť bude 3díl ten už byl dávno v kině snad bude i v telce moc dobrý výkon herců a hlášky jsou boží nějaké jsem si oblíbila co byli hodně vtipné a je to sranda.
  • Hrozný škvár.
  • Je to nejlepší komedie co jsem kdy viděla už se těším na dvojiku jestli bude. *3* *4*
  • Viděla jsem první=největší zážitek, dobrá a velká sranda, herci skvělí
    Potomhle fajn zážitku chci vidět i druhej díl a klidně ať jich Zdeněk Troška natočí víc...
    Takový: ,,Možná se vám to nebude líbit, ale jmenuji se Šoustal..." a nebo ,,Studovala jsem dvanáct let a úspěšně jsem prošla i sedmou třídu..."
    To je fakt úžasnej film, já už nevím jak to jinak popsat, prostě vy co jste na tom nebyli tak se seberte a co nejdřív to shlídněte, optavdu to stojí za to
  • zítra jedu na babovřesky do kina a moc se těším!!! *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *8* *8* *8*
  • Film je skvělý!!!! Klidně bych šel na něj do kina ještě jednou. Mám rád komedie Zdeňka Trošky. Nejlepší jsou Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Lukáš Langmajer a Jana Synková. Prostě SUPER!!!!
    *1* *15*
  • Film je bezva, moc se mi líbil. Ale musím podotknout že jeptiška, která má na nohou 15-ti centimetrové podpatky, asi není zrovna dobrá volba. Jinak zřejmě nemám co bych vytkla.
  • Film je SUPER NA 100% PANU TROŠKOVI SE POVEDL
    A OD 21.5.SE ZAČÍNÁ TOČIT 2.DÍL!
    NEJLÉPE TO JDE ŽILKOVÝ A VONDRÁČKOVÝ JAK SE FACKUJOU!
    Jenom ten Dolanský by tam nemusel být je to mafor , kterej to kazí chudák Plekanec protože se tam Dolanskej zabouchnul do Lucky!
    *9* *9* *14*
    • Dolanský je super a Plekanec si musel uvědomit, že když si bral Lucku, že je to herečka. A nevím kde jsi vzal, že se Dolanský zabouchnul do Lucky, jestli bulvár nebo tak, ale i kdyby to byla pravda, tak Plekanec nemusí být chudák, protože jak jsi napsal/a, tak se zabouchnul Dolanský do Lucky, ale ne naopak *3*
      JINAK K FILMU...BOŽÍ *4* VÍCE SE TO SNAD ANI OKOMENTOVAT NEDÁ!! UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ DÍL *2* *2* *2*
  • Babovřesky jsem viděla a film byl skvělý. Skvělé výkony herců. Mě se nejvíce líbila Lucinka Vondráčková. Je úžasná. doporučuji na film zajít do kina.
    • A Lucie Bílá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit