Přejít na výpis diskuzí

Barva peněz

FILM 12.3.2021 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Ještě najivní a nezkušený Tom Cruise, lstivý a v intrikách zkušený Poul Newman a překvapená liška, která občas neví na čí straně má vlastně stát. Takový už je život!

  • MartinDyntar

    Miluji ten film pro kvalitní scénář pro autentičnost filmu, dobrou kameru a upřímné a místy i náročné herecké výkony, které se v pruběhu filmu vyhrocují a zase stmelují. Od hercu v hlavní roli které bych sám nepovažoval vubec za kvalitní, ale je potřeba umět a dokázat vyvážit kritiku s oceněním zvláště tohoto amerického dramatu, který má poměrně zajímavý a napínavý děj bez typické americké heroizace násilí pro zábavu v tomhle dramatu nijak neuvidíme - je to více autentické drama a právě takových zvláště z hollywoodské filmové produkce už moc dnes není, nezbývá. Takže i tenhle film je v tom ojedinělí a stojí stále nadále za divácký zájem a za diváckou pozornost. Mám rád a ocenuji autentičnost filmu, pro mě osobně nejlepší film amerického režiséra Martina Scorseseho, ačkoliv jeho zkušení diváci, mezi které se já neřadím se mnou rozhodně asi nebudou souhlasit. Vubec nevadí, mě šlo spíše o to spojit ocenění tohoto dramatu s jeho kritikou. A ocenění u mě mělo bohužel převahu nad kritikou filmu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit