Přejít na výpis diskuzí

Bathory

FILM 11.3.2008 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrad v Čachticích

    Ahoj všem,
    film se mi hrozně líbil, tak se jedůůůůůůůůů podívat přímo do Čachtic, jak to tam skutečně vypadá. Nechcete jet někdo taky? Tady posílám odkaz:

    http://www.studentagency.cz/mai npage.php?switch=103277 *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • celebrita222

    Okouzlující film, ale něco se mě dotklo!!

    OKOUZLUJÍCÍ FILM!
    Opravdu, nádhera sama, tento film nejde snad ani vynachválit jak byl úžasný..! Čím dýl jsem se na film díval tak tím víc se mi zalíbil... , ale musím říct že mě film přitahoval až magicky! *14* *14* *14*

    Ale co se mě opravdu dotklo!
    Bylo to že Ersébet Bathory byla zapsána do Gynesovy knihy rekordů!
    Opravdu hnus! - myslim tim o význámné šlechtičně, aby byla zapsána do takového nesmyslu!!
    MUSIM SEM VYJÁDŘIT SVŮJ NÁZOR! :
    Je hodně zmínek o tom že vraždila a koupala se v krvy atd. , ale CO KDYŽ JE TO VŠE LEŽ? cokdyž to opravdu nebyla krev ale něějaký ty bylinky! co když opravdu nikoho nezabila, můžou to být jen pověsti, zvěsti! Co MY VÍME, CO SE TENKRÁT ODEHRÁVALO! VÍM ŽE JE TO SAMÍ KDYŽ A MOŽNÁ! ALE TŘEBA JE TO PRAVDA! KDE NAJDEME SÁSADNÍ DŮKAZ O TOM ŽE TO BYLA NEJVĚTŠÍ VRAŽEDKYNĚ DOB??!! *7* *7* *8* *8*
    TŘEBA BYLA, ALE TŘEBA TAKY NE!!! *14* *14* *14*
    • thecrow

      Re: Okouzlující film, ale něco se mě dotklo!!

      Byla neviná, to už je dokázaný celkem jasně. Vzhledem k tomu jakou měla moc je celkem jasný že vadila hodně lidem a tak vznikl příběh kterýmu bohužel i dnes věří většina lidí *13* *9*
    • lynette

      Re: Okouzlující film, ale něco se mě dotklo!!

      Byla nevinná, mám jisté zdroje informací, celé to bylo spiknutí, úspěšným ženám se málo odpouští v každé době, kór v té její... *8*

      V krvi se koupat nemohla už z toho důvodu, že se rychle sráží. Kolik takových pannen by asi tak ,,spotřebovala" na jednu koupel? *1* Tolik krve žádný člověk v sobě nemá, jak dlouho by jí trvalo, než by se každá ta panna vykrvila? To by na tu koupel asi čekala hodně dlouho a všechnu by z nich nevytahala. *13* Krev se po smrti slévá do žaludku, tak kdoví.. *1*

      Taky mě tak napadá, kde by pořád ty neposkvrněné dívenky brala, asi musela vraždit max. dvanáctileté vzhledem k tomu, kdy se za její doby musely dívky vdávat.

      Takže.. *5*
  • Hi, I'm from Italy

    Caravaggio was a lot of very talented painter, but how he lived and died .. Hans Matheson plays him that... Scottish actor plays an Italian painter *3* Entertaining. But Hans is a very beautiful talented and charismatic actor. Never mind that it is small. I have seen the film, saw a document.. But there is really amazing. Hans there is a lot of naked? *1* I look forward to! I really look forward to see the film in a cinema. Actress Anna Friel is also good. Candidate for an Oscar! They were Hans and Anna together a good relationship during filming. *3* Love scenes - beautiful! *14* Sorry for bad English. *4*
  • E.B

    na filmu se mi nejvíc líbilo jakým zpusobem režisér ospravedlňuje hraběnku.Na otázku oběť nebo vrah? bych odpověděla takto:Obojí!Erzsébet Bathory za život určitě někoho podkrouhla a svatá rozhodně nebyla.Bohužel díky svému obrovskému majetku se stala terčem intrik...U filmu jsem po druhé brečela a ani nevim proč snad mi bylo šlechtičny líto *3*
  • lolo85

    Dokonalý...

    Bathory je naprosto dokonalej filmík...sice je to hodně drsný,jak tam furt někoho vražděj a tak,takže se to každýmu nemusí líbit,ale mě tenhle film prostě dostal... *1*
    • Re: Dokonalý...

      Přesně tehe film je uplně nejky !!!! *4* Strašně se mi íbi a šla bych na něj znova ... Hlavně se mi líbí jak to Juraj Jakubisko pojmul ... Je to fakt bonba a hlavně tomuhle věřím víc než že by vraždila několik žen ... Je to fakt goooood film *14* *4*
  • minka

    no nic moc teda

    No podle mě je ten film dost špatný. Téměř nic tam není tak, jak to ve skutečnosti bylo. Jen některá jména sedí. Ale jinak vůbec nic. Ve skutečnosti ference nemilovala, s Thurzou byla jedna ruja, měla nemanželské dítě s mužem, kterého oprvadu milovala a nebyl to žádný malíř. Prostě ten film je podle mě špatný. A¨le pokud bych se na něj dívala z pohledu člověka, který nečetl knížku čachtická paní a nic o těch událostech nevěděl, tak by mi připadal možná dobrý.
    • Re: no nic moc teda

      cože?! nějak moc četla knížku, ne? ten film se zákládá na pravdě a nezveřejněných důkazech... *13* byla obětí a já jí lituju... nechápu jak někdo může věřit, že se koupala v krvi! vždyť existuje jeden důkaz kterej všechno vyvyrací - nemohla se v ní koupat kvůli její rychlé sráživosti... já už radši končím než si přečtu ještě větší blbost než koupání v krvi.... *16* *10* *5*
    • ferrerrka

      Re: no nic moc teda

      no ja nevim..to podle me takhle nemuzes rict:)dyt cachtická paní je leganda...:)nevi se kdo poradne kdo byla,s kym byla a hlavne jestli to byla vrazedkyne nebo ne:)
      • Re: Re: no nic moc teda

        Ale je o tom, co dělala hodně důkazů.
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: no nic moc teda

          no jo,ale prakticky je to legenda a dodneska se prece nevi jestli byla vrazedkyne nebo ne:)tak jakubisko to udelal z toho pohledu jako ze nebyla ta vrazedkyne:)
          • Re: Re: Re: Re: no nic moc teda

            ale ví se to...
            • Re: Re: Re: Re: Re: no nic moc teda

              hovno se ví je to legenda a pokud nepocházíš z 16. století tak to nemůžeš na 100% říct
            • Re: Re: Re: Re: Re: no nic moc teda

              prd se ví
            • buh

              Re: Re: Re: Re: Re: no nic moc teda

              ta posledni vas porade setrela, obe!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: no nic moc teda

              for minka -
              ahoj obyvatelko ze 16.století, pověz nám , jak to s tou čachtickou paní vlastně je! *7* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: no nic moc teda

              nene *1*
  • Minirecenze

    Taková moje minirecenze, jo *1* Tak začínám - První část, naprosto úžasná, druhá část - už méně úžasná, ale pořád velmi zajímavá a třetí část.., u té jsem se bohužel chvílema už nudila. Občas tam zazněly nějaké vtipné repliky. Moc jsem ale nechápala, proč Mádl byl jako za "vlka" a Polívka za "DaVinciho" *1* Caravaggia s Bathoryovou tam mohli dát víc.. *9* Jinak - jako nejlepší herecký výkon hodnotím Karla Rodena, za ním Annu Friel a bronz dávám Hansovi Mathesonovi. Nechal se totiž krásně mlátit a urážet. :1: Snové vize ve filmu byly dokonalost sama, bez ironie. *14* Hodně to film pozvedlo. *4* Nahoty tam naopak mohli dát méně a ty drastické scény nebyly zdaleka tak drastické, jak jsem si myslela, ale stačily.. *4*
  • Ze slovenského tisku k filmu Bathory

    http://www.webnoviny.sk/soubiznis/c lanok/53421/Bathory-vyjde-na-DVD-Bl u-ray-a-v-darcekovej-edicii.html

    Čtěte! *3* *14* *14* *3* *4*
  • DVD, Blu-ray a luxusní dárková edice Bathory

    http://www.webnoviny.sk/soubiznis/c lanok/53607/Bathory-vychadza-na-DVD -Blu-ray-a-v-luxusnej-darcekovej-ed icii.html
  • Bonusy - film Bathory

    http://hdmag.cz/film/bathory-blu-ra y

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit