Přejít na výpis diskuzí

Netvor

FILM 15.6.2009 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ok
  • kdo si RE:
  • Film je to hezký, ale abych řekla pravdu vůbec se nepodobá knize. V ní je vše vylíčeno líp.
  • Hlavní hrdina je neuvěřitelný,Vanesse to moc sluší, prostě romantika. Božííí!!!!!!!!!!!
  • Regina Spektor On the Radio :)
  • LilyCampbellBower
    Na ulož to nebo si ho zkoukni na YT
  • LilyCampbellBower
    Vanity Lady Gaga.
  • LilyCampbellBower
    Krásný film. :)
  • LilyCampbellBower
    Jak se jmenuje ta písnička kde se ten Kyle fotí s Lindy. Jak na ní kouká. Je strašně hezká. Pls moc. :)
  • LilyCampbellBower
    Hezká písnička :D
  • natalia kills - wonderland.....ak myslis tuto :D
  • nevíte jak jse jmenuje ta pisnička jak byly na te party ???
  • souhlasím!!
  • Mě se to strašně líbilo bylo to vážně romantucký ne hororový ale spíš drama než horor, ale i tak je to nádhernej film ... ať si kdo chce říká že je hroznej nebo že je jenom dobrej je to jeden z nejlepších filmů které jsem kdy viděla.. <3 *14* *3* *5*
  • nevite jak se jmenuje ta pisnicka uplne ne zacatku? Díky :)
  • Ten film je celkem dobrý.
    Ale 1. se mi zdá, že ten kluk nemusel být potetovaný a s tím stříbrným na čele možná ani holohlavý, stačilo by zjizvený ze znetvořným obličejem, takhle se mohl i někomu líbit, no i když. Vypadá jak vyznavač takového toho stylu, no takový lidi jsou holohlavý a potetovaní.

    No a za 2. To má být horor?
    Mě to přišlo spíš jako romantická komedie.

    Ale jinak se mi to líbilo, ale myslím, že je to pro věkovou kategorii 10-15 let.
    DO které teda nezapadám, ale tak co no.
  • Stáhni si to na ulož.to je to v českém dabingu a dobré kvalitě super....
  • Ahoj, už máš ten film?. Jak se Ti líbil?. Docela ráda bych s někým o tom pokecala. Hlavně ohledně toho konce, jak jsem ted napsala do diskuze... *3*
  • Ahoj, jsem krapet zmatená nad koncem. Na YouTube jsem viděla jiný konec o dost lepší i je něco z něj v traileru. Neví někdo proč?. Ten konec co je ve filmu je teda pěkně uhozenej, nehledě na to, že tam má Kyle uplně jiné vlasy než na začátku což je fakt divný....
  • nevíte kde se to dá stáhnout v ČJ moc plosím DĚKUJI *1* *4* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit