Přejít na výpis diskuzí

Bleach

FILM 21.7.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naruto3

    Download

    Caute, kde sa daju stiahnut casti Bleach z CZ DUB z animax tv?
  • sasuke

    Aizen

    Aizen je na tej postava z bleach.
  • ajaa

    Renji

    Ahojky nevite jakej dil byl ( byli to fillery) kde Renji miril stou brokovnici ? *15* *15* *7* jo a v jakejch dilech byl ten Baishin a byl tam i Toushiro *14* *15*
    • shari

      Re: Renji

      to nebylo v seriálu..tuším...ale v jednom z prvních filmů..teď nemyslím MoN, DDR ani FtB.. x) haha - gratulu jestli mě chápeš, ale byl to rozhodně film *9*
  • Bleach

    Nej seriál a film na světě...teď akorát čekám až bude přeložený 227 díl. Hej je to prostě mazec toto. *4* *3* *4*
  • nej seriál na světě

    bleach je supr mě selíbil první díl jak ichigo ještě nebyl shinigami.To byla sranda *1* .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • natyyx

    BLEACH !!!!

    NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ anime na světě!!!!!!Miluju Bleach!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Bleach je Kawaiii!!!Milujuuuuu BLEACHH!!!!!Asi jako všichni Bleach maniaci,si přejou aby Bleach ožil co ??? *4* *4* *4* Mám ráda hodně anime ,ale Bleach patří na 1 místoo !!!!
  • peggy123

    Zpráva

    V pondělí, kdo kouká na animaxu budou nově přeložený díly *4*
  • natyyx

    fanclub Byakuyi Kuchiki

    AHojky lidičky ,už mám fanclub Byakuyi Kuchikiho *14* *14* Kdyžtak se přihlašte a taky jsem udělala zarakiho , ale nevím kdy bude jj Bleach je nej anime
    • natyyx

      Re: fanclub Byakuyi Kuchiki

      Ahojky , mám tedá fancluby :
      Byakuyi Kuchiki
      Zaraki Kenpachi
      Abarai Renji
      a ještě jsem našla vytvoenou Orihime *14* *14* *14* *14* Přihlašte se
      • yumi-chan

        ...

        Bleach je jedno z nejlepších animek co znám!;)
  • ajaa

    hojky

    ahoj uz ma fanklub Ichigo a mozna pozitri rukia *3* *4* tak se tam pridejte *14*
  • ajaa

    fanklub

    ahoj lidi uz maji i fanklub kapitan Hitsigaya Toushiro a yachiru tak se pls do nich pridejte *1* *1* *3* *3* *4* *14*
    • Re: fanklub

      to je supr, že jsou tady i fankluby animáků *4* , jenom škoda, že jich je tady tak málo
      • Re: Re: fanklub

        Tak to máš pravdu ve škole je opravdu malo animaku *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit