Přejít na výpis diskuzí

Modrá poušť

FILM 20.7.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Play

    Courteney Cox se narodila jako nejmladší ze čtyř dětí, když jí bylo deset, rodiče se rozvedli po devatenáctiletém manželství. Všechny děti (ona, bratr a dvě její sestry) zůstali s matkou. Zapsala se na státní střední školu Mountain Brook High v rodném městě Birminghamu. Po odpoledních pracovala v místním obchodě. Jako běžná středoškolačka měla zálibu v tenise, plavání a také byla roztleskávačka. Po absolvování střední školy v roce 1982 začala studovat architekturu na Mt. Vernon College ve Washingtonu. Po roce studia se potkala s Ianem Copelandem synovcem nevlastního otce.
    • Re: Play

      Courteney Cox se narodila jako nejmladší ze čtyř dětí, když jí bylo deset, rodiče Birminghamu. Po odpoledních pracovala v Vernon College ve Washingtonu. Po roce studia se potkala s Ianem Copelandem Courteney v tom, aby se začala věnovat jejímu vysněnému modelingu. Také se jí Courteney Cox se narodila jako nejmladší ze čtyř dětí, když jí bylo deset, rodiče se rozvedli po devatenáctiletém manželství. Všechny děti (ona, bratr a dvě její sestry) zůstali s matkou. Zapsala se na státní střední školu Mountain Brook High v rodném městě Birminghamu. Po odpoledních pracovala v místním obchodě. Jako běžná středoškolačka měla zálibu v tenise, plavání a také byla roztleskávačka.
      Po absolvování střední školy v roce 1982 začala studovat architekturu na Mt. Vernon College ve Washingtonu. Po roce studia se potkala s Ianem Copelandem synovcem nevlastního otce. Společně pracovali pro New Yorského hudebního agenta a ačkoliv, zde byl velký věkový rozdíl patnácti let, vytvořil se mezi nimi milostný poměr. Copeland podpořil Courteney v tom, aby se začala věnovat jejímu vysněnému modelingu. Také se jí snažil přesvědčoval, aby vyzkoušela herectví.
      Její první práce byla pro Noxzema a Maybelline. Poté se přesunula do malého televizního seriálu "As the World Turns“. V době, když její kariéra startovala, rozhodli se Courteney a Copeland ukončit svůj poměr. V roce 1984 získala celostátní pozornost, když jí režisér Brian DePalma vybral z davu více než tří set uchazeček, aby si zatancovala jako dívka Bruce Springsteena v jeho videoklipu "Dancing in the Dark".
      Také se objevila v televizním seriálu stanice NBC "Misfits of Science“ (1985), který však nebyl dobře divácky přijatý. Stejný rok si zahrála roli Lauren v televizním seriálu "Family Ties“. Po ukončení tohoto seriálu se rozhodla zkusit štěstí ve filmovém průmyslu. Mnoho filmů, kde si zahrála jsou Zámotek 2 "Cocoon: The Return"(1988), Pan Osud "Mr. Destiny"(1990), "Blue Desert"(1991) a "The Opposite Sex and How To Live With Them"(1993). Courteney si vysvětluje důvod, proč její kariéra rapidně nestoupala tím, že její vztah s Michaelem Keatonem byl velmi časově náročný.
      Svůj další významný průlom přišel v roce 1994, kde si zahrála šéfovou Jima Carreyho ve filmu Ace Ventura: Zvířecí detektiv "Ace Ventura: Pet Detective".
      • Re: Re: Play

        Jo sem blbá píča viď?!?!?!
        • Re: Re: Re: Play

          Když to říkáš... *1*
  • Kunda

    Je to blbá stará kráva a vypadá jak píča *5*
  • Super

    Nevim je fakt dobrá moc se mi líbí a má pěknou postavu *4*
    • Re: Super

      Je to píča a kurav film
      • Re: Re: Super

        Jestli se ti něco nelíbí tak sem nelez!
      • Re: Re: Super

        Di do prdele a nekaž tohle fórum!!! *8*
        • Re: Re: Re: Super

          Správně
  • Courteney

    Já ji mám moc ráda a nejvíc se mi líbí ve Vřískotu! *14*
    • Re: Courteney

      Jo to máš pravdu *3*
  • Modrá Poušť

    Ahojky. Myslím si že je to fakt super film. Mám ho nahranej a docela se u něj odreaguju a fakt mě baví. Ta hlavní hrdinak je v dost zajímavý situaci a mně se líbí, jak to scénáristi napsali a jak udělali tu zápletku s tím policajtem a že mu vlastně věří a on nakonec je velkej hajzl. V takovým flimu bych si jednou ráda zahrála. *3*
    • Re: Modrá Poušť

      Tak to máš sice pravdu ale mě ten film příde trochu přehnanej..... *9*
      • Re: Re: Modrá Poušť

        To jo. Mě se víc líbí Ledové ostří *14*
        • Re: Re: Re: Modrá Poušť

          To mě taky!
        • Re: Re: Re: Modrá Poušť

          Jednička nebo dvojka?
          • Re: Re: Re: Re: Modrá Poušť

            Jednička i dvojka!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Modrá Poušť

              Lepší je jednička

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit