Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anett96

    Jo.

    Jinak skělej filmík moc jsem se u toho nasmála *1* *1*
  • vashley

    COMMING SOON

    V kinech od 19.února 2009! *15*
  • Re:Bolt byl upeupe suprovej

    Bolta jsem viděla v kině se svou nej kámoškou a a byly jsme upeupeupe nadšeny.
    Vkině bylo jen s námi asi deset lidí a hrozně jsme si to užili. *15* *1* *9* *5* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4*
  • vohrada

    Je to super byla jsem na tom!!!

    dneska byla v pardubicích cinest premiéra Bolta bylo to super fak nejlepšítam byl ten křeček *1*
  • hani12

    ???

    Jak se jmenuje ta kočka? *4* Napište mi na hani12
    • Re: ???

      Micka
    • Re: ???

      Kočka se jmenuje Mittens *4*
      • Re: Re: ???

        Prosim tě nevíš jak se jmenuje ta majitelka toho psa?
        • Re: Re: Re: ???

          Domčo,
          to mne jako fakt dostalo alespon kdybys jsi napsala majitelka Bolta a ne ,,toho psa´´!!!!!!!!!!!!!Ode mne si proto dostala hodně špatných známek. *9* *7* *9* *8*
        • kity25

          Re: Re: Re: ???

          Majitelka *3*Bolta*3* se jmenuje Penny *13*
  • xcornelia14

    Křeček?

    Jméno křečka prosím:D
    • _zuzishqa_

      Re: Křeček?

      křeček se jmenuje BIVOJ *1*
  • Bolt

    Pěknej animák!!! a Bolt je božan!!! *3* *3* *1*
  • anett96

    Měli byste tam dopsat...

    Měli byste tam dopsat, ty herce prostě ty kdo je dabují: Bolt- John TraVolta, Penny- Miley Cyrus, Micka- Susie Essman, Bivoj-Mark Walton a dalšíí........ *7* *9* *4* *1*
  • prajra

    herci

    Penny hraje MIley Cyrus a bolta Johny Travilta *14* mam ten film doma tak vim a dejte to tam !!!!!!!! *4*
  • Já jsem viděla Bolta jako malá a mám ho v lasce do teď. Majtelka Bolta se jmenuje Penny. Pokud by někdo nevěděl. Možná si někdo bude myslet že jsem blázen ale nevadí když budu velká tak půjdu do Los Angeles v Hollywoodu a potkám tam Penny, Bolta, Micka, a Bivoj. Na konci mělo byt a. Je to úžasná pohádka doporučuji si ji prohlédnout. I love Penny Bolt Mittes Rhino. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit