Přejít na výpis diskuzí

Bota jménem Melichar

FILM 4.3.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotky

    kde by som nasiel nejake fotky videa rozhovory z nakrucania z tohto filmu ja ho zboznijemmmmmmmmmm

    dik
  • tereza009

    Píseň

    Nevíte jak se jmenuje ta píseň na konci filmu ???? Děkuji předem za odpověď. *7*
    • lieblinka

      Re: Píseň

      Jmenuje se Láska očima a je od Standy Hložka *3*
      • Re:fotky

        caute kde by som nasiel nejake fotky z natacania , videa z tohto filmu ja ho zboznujemmmmmmmmmmmmmmmmm
        dikkkkk


        justin10@azet.sk
  • ajinta

    Žeru ten film

    POJD SE MNOU DO KABINETU!!! *14*
    • jo no *14*
  • tkindlova

    Uzasnej filmecek..

    Doporucuju shlednout *3*
    Fakt bozskej filmek... *14*
    I kdyz je to starsi a moje mama se na to koukala,kdyz byla mala.. *15*
    Je to proste super a rada se na to vzdycky podivam *1*
    • Re: Uzasnej filmecek..

      Ahojky, s tím souhlasím, když to dávala v televizi,mamka s tátou si říkali,pamatuješ jak sme na tohle koukali jako malý děti? *3* *4* i když je tento film,starej tak v mých 14ti letech se na ráda dívám :-) *4*
  • Melichar

    Máme problém v práci s kolegyněmi, ne a ne si vzpomenout, jak se Jolana a Honzík jmenovali příjmením. Pamatuje si to někdo? Předem díky Pavlína *9*
    • Re: Melichar

      Prijmeni Jolanky a Honzika bylo Ludvikovi. Jinak pokud si chcete prohlednout Dochlebu (David Rauch) tak na DVD Bota jmenem Melichar je v bonusech s nim rozhovor.
      • petankaa.25

        Re: Re: Melichar

        jo a jakje to stranak rozovor Davidem rauchm :) to je tam za mlada ze *1*
      • Re: Re: Melichar

        joo jaky rozovor .. piš a jak tam mluvi *3*
      • bella17

        Re: Re: Melichar

        préé že dochleba!!! ale je to borec!!! *14* *14* *14*
      • stariatka

        Re: Re: Melichar

        ahojky nevíte někdo kde se tento film dá shlédnout online??díky *9*
  • mishaloremi

    Radim

    Taky nevim jak dneska Radim vypadá a dost by mě to zajímalo...dokonce jsem ho i hledala, ale bezvýsledně. Vím jen, že teď je z něj producent a ukázal se ve filmu Sklapni a zastřel mě jako nějakej dělník :D
    • Re: Radim

      No tak já už to vím jak vypada jestli chceš napiš sem email a já ti je pošlu... Jinak jsem se dozvěděla že teda nic moc chováním *9*
      • tykyna123

        Re: Re: Radim

        to blbí v tom filmu byl docela sladkej
  • fcpajinka

    Bota Melichar

    Já tenhle film úplně miluju *14* , viděla jsem ho už několikrát a nikdy se mi neokouká. Hlášky mám dokonce i v telefonu.
  • ciciiiii

    Melichar

    tenhle film úplně zbožňujuuu a milujuuu... *4* *14* *3*
  • Botiška...:D

    mNO jO DOchleba *14* má supa sqělý hlášky teda v jejich mluvě tO byly "HlOdy"...prOstě supa filmík..ae je škOda že má takOvej kOnec "nekOnec".... *9* ..ae inak tO je fakt jeden z bestowních českejch filmíků.... *14*
  • Melichar

    Přesně tak! Radim byl úúúžasnej, krásnej a prostě boží !!!*14* *14* Škoda že už ho pak není vůbec vidět *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit