Přejít na výpis diskuzí

Breakout

FILM 15.3.2008 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veeronikaa

    Ahoj všem :))

    Tento film Miluju proto,že je v něm krásně ukázané,jak si máme vážit přátel a nezradit je.Důvěřovat a i kdyby se stalo cokoliv vydržet to a bojovat za přátelství jako to udělal Marco Nia ..Pulpo taky úžasný herec :)Važmě si přátel a nezrazujme a držme vždy s nimi jako to je v tom flmu
    • Re: Ahoj všem :))

      no ježiš já si taky vážim mejch kamarádu ale nepíšu sem takovýhle kecy jdi se radši koukat na nějakej román Breakout neni pro tebe holka !!!! *13* *1*
    • Re: Ahoj všem :))

      Běěěěž do piče ...tvoje kecy nikoho nezajmaj děvko !!! každej si svých přátel bude vážit podle sebe...neser se do života ostatnim !!! PIČO ! *10* *10* *10* *5*
      • psychooo

        Re: Re: Ahoj všem :))

        jo ty asi nevíš co je to vážit si svejch kámošu a slovo respekt ti asi taky nic neřiká co twl chudáci lidi co se s tebou bavěj *15*
        • Re: Re: Re: Ahoj všem :))

          jn....... vole je jedina kdo to napsala a ma pravdu..... pratele jentak nenajdes ......... *3*
      • ashly.13

        Re: Re: Ahoj všem :))

        ty rači drž hubu Oukej!!! *16* ..má ppawdu!!..chudáci tvOi kamarádi..!!
  • Nejwic

    Já ten Filmek upo Miluju..:*
    Nia nejwetšíí Kunda..:)
    Jako řeknu to tak dobrej scénář,wšechno je to upo božííí...:*Nejwic z toho filmu uchcáwám a nejwic Miluju...

    ***Howno Wole,Neser si**** *7* *1* *15*
  • MGR:)

    mám 9 písniček z Breakoutu=o) je to francouzskey hiphop,nejkrásnější co sem slyšela !!!!!!!!! *3* *14* *14*
    • b.a.r.u.s.h.15

      Re: MGR:)

      jj máš pravdu mno mam celý cd Stress... a musim říct že je to fskt supr!!. *5* a filmík je taky úžasnej...miluju break... *1* a hlavně Nijo je pjeknej *3*
    • Re: MGR:)

      Ahojky, poslala by jsi mi pls všechny písničky z Breakout? *3*
  • PULPOOO!!!!

    ÁÁÁÁ!! Proč vždycky ten nejhezčí musí umřít?? Pupo-Renáto je úžasnej .... x| !!! I lááááf!!!
  • chameleon-j

    Stojí za to!

    Tak tenhle film stojí za to vidět a né jen jednou *1* . Fakt se mi to líbilo. Ale bylo mi moc líto Pulpa... *9*
  • p.a.j.i.n.a

    PrOsÍíÍm

    Hej děcka...mate prosííím někdo ty pisničky z BREAKOUTU???...Prosííím...Aspoň nějaké...PrOsÍíÍm vÁáÁs mOoOc!!!...Muj SKYPE:p.a.j.i.n.a a nebo ICQ:394-102-019...prosíím vááás moooc
    • psychooo

      Re: PrOsÍíÍm

      na ulozto si zadej Stress a mas tam všechni písničky *3*
  • unodrei

    film =)

    ahojky lidi, mam hodne mooc rada hip hop a chtela bych se zeptat nekoho jesli existuje jeste takovej nejakej podobnej film s hip hopem ( kde je ukazany na ten zivot ty mladeze kera ma rada hip hop) dekuju predem za rady ♥ *4*
  • Smrtka

    Ten kdo chtěl tu písničku z Breakoutu CO JE ÚPLNEĚ NA ZAČÁTKU jak tam jede ta formule a Nia si dává do pusy pistoly a pak tam breakujou na zemi .. tak ta písnička se jmenuje Stress - Ma Musique meurt , není mezi sountrackem . *4*
  • jahudka156156

    BreakOut

    Heej tenhle film nejvííc mazec .. srdcovka <3<3 jakožee prostě hned sem si musela stáhnout všechny písničky z toho filmu protože jsou prostě boží a Nia a Pulpo sou prostě kundy nejvííc :-*** UuAaa asi se na něj pudu podívat po osmý .DDD.. *1* *14*
  • prcekxd

    Miluju ten film!

    Aaa! Ten film je úúúplně nejlepší ze všech! Vážně jsem si ho strašně zamilovala *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit