Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj hele nevíte kde bych to mohla zkouknout zdarma s českýma titulkama??? Jestly jo napiš te mi to.... :D dik
    ( anetabrozova@seznam.cz )
  • Prosím dáte mi odkaz na stažení nebo podívání se v češtině? protože to nikde nemůžu nají a myslím že to ani v češtině nen. Tak jestli to někdy česky má at mě prosím napíše na mail miklikova.simona@seznam.cz
  • bugra

    jo ash tam byla ale myslím že až na konci s těma titulkama jinak jsem ji tam neviděla ( já jsem taky viděla jenom kousek takže xD ) , jenom její písničky se tam hrály :) *1*
  • kajuska4

    =pp

    teď se na něj dívám ikdyž slovensky ale newa a mně se líbí jak v tam hrají Ashley písničky áá *14*
  • Lala

    Film se dá shlídnout na kinotip.cz...a ashley tam nehraje...hraje tam jenom její sestra Jeniffer *8* *1*
    • nonehraje ale nakonci tam zpívá
  • soundtrack

    Ahojky, nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak na ní tancujou na začátku ti učitelé?? Myslim tu potom co se ta gothic holka zeptá ,,Viděl jsi to??"
  • pettra2

    Kde se dá stáhnout

    Ahoj,viděla jsem tenhle film na jednom českym kanále od půlky a vůbec nikde ho nemůžu sehnat ke stažení . A když ho najdu tak je ve slovenštině,ale v cz neni nikde. Nevíte kde se dá stáhnout s cz dabingem ?
    • banduraska

      Re: Kde se dá stáhnout

      tEĎ ho stahuju s cz dabingem na ulož.to *3*
      • Re: Re: Kde se dá stáhnout

        můžeš sem dát odkaz
  • lusiiinkaa121

    dekuji

    děkuji už jí mam uz ji nemusite hledat:) *14*
    • Re: dekuji

      a jak se jmenuje ta písnička?..prosím taky bych chtěla vedět :)
  • lusiiinkaa121

    ahoj

    ahoj jestli ste viděli ten film tak vite ze tam pusti ten Penn takovou pisnicku na radiu a jdou vsichni tancit napred se tam dohaduji a potom tim tancem zjisti ze to jde tancit spolecne tak by me zajimalo jak se ta pisnicka jmenuje *14*
    • Re: ahoj

      A jak se jmenuje???
  • bravo girls

    Ahoj Kdo by chtěl tento filmík (je nejvííc super) poslat na email s titulkama (není nadabovaný) tak napište ráda pošlu - olismrckova@seznam.cz *3*
    • Re: bravo girls

      pls jesli mi to pošleš budu jenom ráda
    • Re: bravo girls

      je nadabovany...sobotu isiel na markize

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit