Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • napoj lasky

    potrebujes:bezovou stavu a skorici a chilli a oregano a slupku citronu a to svar a odstran velke kusy a nalij to clovekovi a po njake dobe *14*
    • Re: napoj lasky

      *15* *14* Saša má pravdu že to funguje *15* *14*
    • Re: napoj lasky

      *15* Díky opravdu to funguje *14*
  • jak si získat přátele?

    *1* Buť pohodova/ý *5* řekni vtip:žena:,,dneska ráno v metru 3 mladí chlapi vstali,aby mi uvolnily dmíto ''muž:,,vešla ses?''(to byl příklad) *15* slož poklonu jako:Dnes ti to sekne. *3* *14* *8* *8* *5* *4* *5* *1* *3* *9* *14* *7* *10* *4* *14* *9* *13*
  • Dracula

    Jak přišel ke svému jménu? *7*-Valašský kníže Vlad3(1431-1476)měl několik přezdívek,třeba Naražeč (rumunsky Tepes).Toto jméno si vysloužil během války(kvůli krutým popravám).-Vlad3 toto jméno(Dracula)zdědil po otci(1390-1447).Ten jej dostal od Zikmunda Lucemburského(1368-1437,člen Dračího řádu)...Proč jsem psala o Draculovi?Protože se setkal z Buffy *7*
    • Re: Dracula

      COOL *5* *14*
    • Re: Dracula

      Díky za tip *5* *1* *15* *3*
  • Buffy

    kéžby natočili další díly a jak by asi vypadali?Podle mě tak to:Buffy by se snažila Spika oživit,na konec by se to povedlo(za pomoci Cordélie)a potom by zase zabíjeli upíri.Víš,Buffy přemožitelka upírů je 2 nejznámější upírský film,serial?
    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *9*
    • tynuse.strkova

      Re: Buffy

      to by asi neslo ptrotoze cordelie umrela ve 4 rade angela
      • Re: Re: Buffy

        Možná obživla *4*
        • tynuse.strkova

          Re: Re: Re: Buffy

          to by sice bylo mozne ale spike zije tak proc by ho mala probouzet k zivotu mela byjsi jeste schlednou angela to je pokracovani na buffy tam se vse dozvis
  • Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

    Čau tady polly:Takže vem šlehačku ve spreji,a žlutou bavlnku(jako vlasy),přilep vlasy na víčko,a temperami jí namaluj oblečeníí,NEBUDE PŘECE NAHÁ!.? *5*
    • Re: Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

      *3* díky,Víš ,co vznikne když se skříží kráva a želva,no tele s helmou.Pěkňe píšeš *14* *14*
      • Re: Re: Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

        hahahaha *1* *15* *14*
        • Re: Re: Re: Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

          *14* škoda že tě nesliším *14*
  • meka-up

    *1* Máma ti nechce půjčit meka-up,nakresli si obraz,ale zjistíš že nemáš temery tak si tajně výůči meka-up sním vymaluj obraz,potom určičásti přetři průhledným leskem na rty.A máš pomstu+obraz. *1*
  • komix

    hele nevite kde sezenu komix buffy 8 serie? *7*
    • thenilly96

      Re: komix

      je ke stazeni na stranka: buffy-angel-charmed.blog.cz
      • Re: Re: komix

        diky *3*
  • anonim

    chtela bych se zeptat proc buffy v dile 2x22 Becoming II poslala angela do pekla kdyz věděla ze se mu duse vratila prosim odpovezte mi
    • carmit24

      buffy

      chtěla bych se zeptat jestli ještě buffy budou dávat strašně to potřebuju vědět protože mo je nej kámoška říkala že v televizi volejte novu že už buffy dávat nebudou je to pravda?
      • Re: buffy

        Jo, je to pravda... Bo kdyby měl seriál podle nich dobrou sledovanost, nejspíš by ho nedávali jen do třetí řady, zase a zase dokola.. Opáčkem by nic nezkazili, ale oni přece mají program nabitej zasranýma kriminálkama.. *16*
        • Re: Re: buffy

          *16* *10* pravda *16* *10*
        • your-darling

          Re: Re: buffy

          to je fakt...pořád to opakujou..už mě to celkem omrzelo...je škoda,že Buffy nedávaji...myslim že by jim ta sledovanost hodně stoupla...
          • Re: Re: Re: buffy

            *9* fakt? *16* *9* *9*
    • Re: anonim

      protože by acatla spolkl svět do pekla *4*
  • :-)

    Super serial *3*
    • Re: :-)

      Naprosto souhlasim *14*
  • fairytale12

    Angel

    Angel je fakt kus *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit