Přejít na výpis diskuzí

Búrlivé Víno

FILM 20.8.2013 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Žumpa, hnoj a odpad to sú proste tie naše súčasné seriáli Búrlivé Víno, Panelák, Ordinácia, Chlapi neplaču atd. atd. atd.
  • Presne, čistá žumpa seriál je Búrlivé Víno, Panelák, Ordinácia atd. Celkove naozaj stojí naša súčasná slovenská aj česká filmová a seriálová tvorba za H*VNO
  • Luky1987
    Čistá žumpa, presne to sú seriáli Búrlivé Víno, Panelák, Chlapi neplaču, Ordinácia v ružovej záhrade atd a nemienim sa tu s nikým hádať je to môj názor
  • Luky1987 jestli sa ti ty filmy nepáčí,tak sleduj niečo iné a nenadávej.Sú ludia,ktorým sa to páčí.Tak drž hubu.
  • Luky1987
    Niesom zlý vôbec, ale som dobrý človek len ja také blbosti ako je Búrlivé Víno, Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade alebo Chlapi neplaču nesledujem. Naopak videl som pár častí a stačilo. Táto naša súčasná slovenská aj česká seriálová a filmová tvorba stojí celá celkovo za prd, to je môj názor
  • ty si zly nevies co je dobre si jak male decko chod do pip lebo tam patris vies kolko castisi videl asi len jednu lebo tu pises picoviny a ty sam si picovina pazrisa na televizor na markizu teda a uvidis co je to slovo dobre ale to slovo asi nepoznas lebo niesi dobry a hovoris ze dobry film je zly mozno v tovijej realite ale tu nie ty opica ty si horsi jak nas bratranec ani on neni taky ako ty *2* *1* *16* *10*
  • Luky1987
    Ak sú Búrlivé Víno, Panelák, Chlapi neplačú alebo Ordinácia v ružovej záhrade dobré seriáli, tak ja sa idem hlásiť k mongolom alebo čukčom
  • Ty lukáš najprv sa pozri na seba potom hovor čo je žumpa veď všetko čo si vymenoval to je všetko dobré ty si asi len jednu časť videl už vravíš hovadinu......
    • Luky1987
      Búrlivé Víno, Panelák, Chlapi neplaču, Ordinácia v ružovej záhrade atd. všetko akorát tak čistá žumpa a hnoj seriáli na ktoré sa nedá vôbec pozerať proste, preto ich nesledujem
  • Luky1987
    Búrlivé Víno, Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade, Chlapi neplaču atď. atď. atď všetko čistá naša súčasná slovenská seriálová žumpa na ktorú sa nedá pozerať !
  • Keď niekto nemá rád Búrlivé Víno, nechápem prečo stále kliká na túto stránku a píše sem blbé komentáre. Jeden komentár by úplne stačil, nie 25 od tej istej osoby.
    • Luky1987
      Pretože je Búrlivé Víno kravina, ja ten náš súčasný slovenský seriálový hnoj / teda pardon SK tvorbu / celkovo vôbec nesledujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit