Přejít na výpis diskuzí

Bylo nás pět

FILM 4.2.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se vám to nelibí, tak to nemusíte takto HNUSNĚ psát, protože to zaprvé není film, ale serial a zadruhé podle vašeho vyjádření, jste Nekulturní Trapný Ucho!!! : Scooby Doo!!!!!! *12* *12* *6*
  • hurvinkovamorticie

    mně sa páčí tén seriál------- teda komedie´´´´´´´´´´

  • pomoc

    docela dobrý.
  • Fujjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    *5* HNUSNEJ FILM. TRAPNEJ A BLBEJ!!!!!!! a hlavně NUDNEJ!!!!!! *16* FUJJJJJJJJJJJJJ !!!! *10* *10* *9* *9* *13* *13* *9* *9* *16* *8* *8* *5* *10*
  • Super seriál
  • nevite nekdo jak se jmenoval taky serial nebo film vubec si nevzpominam byl ale hodne podobnej hraly tam taky deti a le v ty parte bly holky a kkluci poradte taky asi stary *10*
  • Chci říct že to byl for co vymisleli za film. Dojalomě že tam není Julba Krbová aspon jsem neviděla že by tam hrála něco. Ale to nevadí. Nebo tam je a já o tom ani nevím. Kdo ví. *7* konec konců nebudu to natahovat je to jen film. A co se na tom dá skazit. Vůbec nic. *3* nechci si to tak brát osobně co vy tady píšete za prkotinu vy čtenáři. *16* Julba Krbová. Je dobrá herečka. *3* Samodřejmě že se jedná otem film který je hnusní tedy provás čtenáři. ale konec konců je to jen običejní starobylí film. A co je naněm hnusného jen je običejní pro običejné lidi co ho mají običejně rádi a hlavně pohodově a ty co ho nemají rádi. Tak je pro vás neobičejní. Tak je to provás uplná nula. Prostě vás to nezajímá a basta fidli. Tak čus. *4* *1* *1* *1*
    • Moc pěkná čeština,brrr :-D než někam něco veřejně zveřejním,dvakrát si to přečtu. Je to ostuda,že tolik lidí dnes neovládá jednu ze základních vlastností,a to je umění se vyjadřovat...
      • Yanys máš pravdu.
    • milady
      Co praopis,neznáš?? vymisleli,dojalomě,skazit,samodřejmě,naněm,običejní,provás...
      je smutné že tak malé děti navštěvují všemožné stránky-třeba ty jim nepřístupné.Raději se uč. *8* *7* *7* *7* *12* *16* *11* *10* *13*
      • Hele ti Milady ti s tím pravopisem nemáš co říkat. Vymysleli po m s měkkým i. A eště se nauč psát protože to není praopis ale pravopis. Další chyby: skazit - zkazit, običejní - obyčejný, atd. :-D :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit