Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně prosím, nemohl by někdo přeložit titulky?
  • nový videjko z yt hansík překráásně provokativní *1* v anglině: a scene of Canone inverso - making love.
    http://www.youtube.com/watch?v=zKdzvvKaqWg
  • aranella

    Políbila mě dnes múza...:-)

    SPIRÁLA ŽIVOTŮ

    Hans Matheson, skotský to rodák a anglický gentleman,
    v minulém životě anglickým nešťastným králem,
    v současnosti melancholickým umělcem.
    Jako král chtěl si žít v poklidu,
    ale žil jen v spalující bouři neklidu.
    Královnu a děti své miloval,
    z královské pokladny hodně bral a chudým málo rozdával.
    Čekal ho za to osud potupný a neblahý,
    před palácem svým byl před zraky poddaných na špalku sťatý...

    V současné době znova reinkarnovaný,
    štíhlý to mužík s hlubokým pohledem a očima jak blankyt,
    hlasem sametovým a kůží bílou jak padlý sníh,
    zažívá opět velký neklid...
    Ač mnohostranný talent a stydlivý poeta,
    váhá, zda pokračovat v herectví či raději zpívání,
    je to pro něj obrovské životní soužení a vzdává se lehce svého snažení..
    Vysnil si kdysi krásný život rodinný, místo toho má ústup ze slávy jen
    a v sobě pocity marnosti a viny..
  • Canone Inverso - Making Love

    Volně ke stažení
    http://www.ulozto.cz/692 5093/canone-inverso-avi

    Zkuste si to stáhnout, třeba to bude nadabované, či s CZ titulky.
  • Působivé drama, které se vás dotkne

    Coby fanynka vážné hudby i dobře vymyšlených milostných dramat s inteligentním dějem jsem nemohla tomuto filmu odolat. Obzvláště, když se tento působivý film natáčel roku 1999 v různých lokacích přímo v České republice, které jsem sama kdysi osobně navštívila. Možná se někomu bude zdát, že režisér a scénárista v jedné osobě Ricky Tognazzi příběh až moc překombinoval (já osobně byla ale moc spokojena) - 1. a 2. světová válka, neklidný rok 1968, smutný osud talentovaného hudebního nadšence, židovského chlapce jménem Jeno Varga, jehož učarují v jeho dětství trochu zvláštně vypadající housle, údajně patřící jeho otci, kterého nikdy nepoznal... Do toho drama ve stáji, kdy při komplikacích při porodu umírá jeho matka i s dítětem. Po srdceryvném pohřbu Jeno utíká z jeho rodné vesničky a začne se živit jako závozník masa a uzenin, ale ne nadlouho, osud tomu chtěl jinak a tak se Jeno přes úsměvné peripetie nakonec seznamuje s nadanou a slavnou klavíristkou Sophií Levi, do které se beznadějně zamiluje na první pohled... Dál tento příběh není vůbec úsměvný ani humorný, naopak, citlivější dušičky určitě uroní slzu. Dál nebudu příběh prozrazovat a ani jak dopadne konec, koukněte se sami.;-) Já hodnotím 10 / 10.
  • Zajímavosti

    - premiéra byla 11.2.2000 v Itálii
    - film získal 9 cen (za všechny např. cena David a Jury Award) a 8 nominací
    - snímek byl natočen podle novely "Canone Inverso" italského spisovatele Paolo Maurensiga
    • Re: Zajímavosti

      - hudbu zkomponoval Ennio Morricone
      • Re: Re: Zajímavosti

        - na základě hereckého výkonu z tohoto filmu byl skotský herec Hans Matheson obsazen v roce 2002 do hlavní role Juryho Živaga (Doktor Živago). Italský režisér Campiotti shlédl tento film koncem roku 2001 krátce před natáčením a byl naprosto uchvácen herectvím H. Mathesona. Tak vlastně po dlouhém hledání našel vhodného herce pro hlavní roli do svého filmu.
  • Kde se natáčelo

    Praha, Mariánské Lázně, divadlo J.K. Tyla, Karlův most, hlavní vlakové nádraží v Praze, kolonáda v Mariánských Lázních
  • lynette

    Sháním!!!

    Moc sháním tento film, pokud někdo ví, odkud se dá stáhnout, ať mi dá prosím vědět na mojí e-mailovou adresu Killer.mausie@atlas.cz *3* Díky. *4*
    • Re: Sháním!!!

      Mám ho jako Avi. V anglickém znění.
      Mám v něm epizodní roličku.
      • Re: Re: Sháním!!!

        tak chlapče prr! *13* tohle ti určitě tady hodně lidí bude věřit.. *13* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Sháním!!!

          Nevěř.
          Mám spoustu milých vzpomínek a ty mi nikdo nevezme.
          Hlavně na kluky ze sprch.
      • Re: Re: Sháním!!!

        Mohl bys mi něco bližšího k tomu natáčení napsat? *3*
        • Re: Re: Re: Sháním!!!

          Tak to můžu a rád.
          Natáčení jsem si moc užil, i když pro mě to byla záležitost několika pár dnů..
          Hraju ve scéně v chlapeckých sprchách, kde jsme všichni nazí.
          Musím říct, že Hans a Lee byli moc příjemní.
          S Leem jsem se trochu bál být nahý ve sprše, byl až přespříliš ,,přátelský".
          • Re: Re: Re: Re: Sháním!!!

            Aha, tak to mě mrzí, pokud tě nějak Lee sexuálně obtěžoval. *9* *9* No, to chtělo bobříka odvahy, asi. *9* Snad si k žádné újmě nepřišel, ani fyzické, ani psychické... *5* *3* *4* A jaké to je natáčení nahých scén, to musí být o nervy, nebo ne..? *9* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit