Přejít na výpis diskuzí

Castle na zabití

FILM 22.8.2011 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě mě napadla jedna věc... Jen pro jistotu kdybys náhodou nevěděla- Stana je hodně aktivní na Instagramu, Twitteru a na Fb .... Na Instagramu se mi zdá,že nejvíce- na Twitteru se spíše odkazuje na Instagram a na Fb většinou postuje stejné fotky jako na Instagram plus odkazy na stránky a novinky (rozhovory, zprávy o seriálech atd.) kromě videí a Boomerang- někdy Layout Podle Insta-stories bych předpokládala,že Snapchat asi nemá (nebo alespoň ne veřejný). Kdybych se v něčem pletla,určitě mě oprav a kdybys věděla ještě nějakou stránku pls odkaz :-) Na Insta je i Tamala Jones atd. Plus...jestli máš ráda seriál Castle (podle tvých komentářů jsem si dost jistá,že máš) a mrzí tě,že je 8. série na nic a další DOBRÁ série už nebude,můžeš se na Insta kouknout (pokud neznáš) na nějaké fanfikce stránky )jsou v aj a píší se tam příběhy-ve stylu komiksu) např. stanaperfect,kterou jsem našla jako první (většina je sice v aj,ale jsou i v nj- nj se učím teprve druhým rokem a proto raději čtu ty aj) Samozřejmě to není ono,ale baví mě,že jsou zveřejňované podobně jako seriál... Každý den nebo každý druhý den :-) Jestli toto všechno víš,sr jestli sis to celé četla..jen mě to tak napadlo :-) a kdyby sis nechtěla zakládat Instagram (pokud ho nemáš), příspěvky jsou určitě veřejné i na nějaké stránce na internetu... K
    • hudy
      Ahoj, o všem vím, vše sleduju o:)), tedy snažím se, bohužel anglicky umím asi 10 slov a to ještě jen díky Castlovi o:), co jsem v posledních dnech zahlédla na fb, tak to vypadá, že film The Rendezvous teprve na veřejnost půjde, tak uvidíme...
      O tom fanfikce vím, jen se k tomu nemůžu pořád dostat, jsem totiž v reálu dost aktivní člověk a doma moc nejsem, hodně se angažuju ve sportu i ve svém věku. Budu si to muset hodit do překladače, no snad to z toho pochopím. Jinak se omlouvám, že někdy píšu jako hd a někdy jako hudy, je to tím, že zapomenu odškrtnout zatržítko. Škoda, že tu nejsi registrovaná, některé informace se mi tu nechce psát veřejně, jinak i tobě moc díky za veškeré info...já mám ráda i Nathana a už jsem přemýšlela, že si stáhnu i něco s ním, problém je, že sci-fi opravdu nemám ráda, ale kvůli němu to možná i vydržím o:)).
  • Jsem strašně ráda,že sis užila film For lovers only... mně se také líbil :-D Po tomto tvém komentáři jsem začala přemýšlet o filmech Dragon D. a Big Sur- ještě si nejsem úplně jistá,jestli si najdu čas se na ně podívat,ale možná... Ještě menší otázka.... Ty jsi tyto filmy našla s dabingem? (jestli ano,tak pls odkaz) Nevadí mi se dívat v originále,ale i tak... Moc ti chci doporučit filmy:Lost in Florence (nwm jestli jsi viděla),je SUPER... Takový,který nijak výjimečně nenadchne,ale jako večerní film na neděli bezva, také jsem se koukla na film Sister Cities a je to bomba... nechci nic moc prozrazovat, ale zaujalo mě,že jsou scény špatně poskládány (když jsem se příběh dozvěděla správně,byla jsem s pusou dokořán) Kdybys věděla,kde najít The Rendezvous (klidně v aj) určitě napiš :-D K
    • Dragon Dynasty (Dračí kletba) je s dabingem, ale jak už jsem psala, tak se slabším, hlavně ze začátku, Big Sur byl s titulkama, už jsem ho vyhodila z pc, ale myslím, že jsem to viděla tady z toho odkazu:
      https://www.ulozto.cz/!a4kJjvUnZ/big-sur-2013-cz-tit-mkv
      https://www.ulozto.cz/!cxpWJGErQ/draci-kletba-2009-scifi-cz-dab-avlys-85min-avi
      Na film Lost in Florence se úplně klepu o:), viděla jsem hodně ukázek, už je celý na youtube stejně jako Sister Cities, jenže v angličtině a to mi je k ničemu (jsem němčinář), potřebuju buď český dabing nebo titulky. Jestli víš, kde to najít, hoď mi sem odkaz také. Film The Rendezvous je k nenalezení, zkoušela jsem to už mockrát..ale budu to zkoušet dál a určitě to sem dám, jestli to najdu. Jestli se mi podaří zkouknout to Sister Cities, tak mi to pak vysvětlíš s těmi scénami, ok?
      Jinak zatím díky moc a pěkné pokoukání...jen doufám, že mě pak nebudeš chtít přetrhnout *1* , protože každý může mít jiný názor o:).
      Hezký den...hudy
      • Ničeho se neboj... já tě určitě nebudu chtít přetrhnout :-D Právě naopak- strašně ti děkuji za ty odkazy... už moooc se na oba filmíky těším :-D hned jdu stahovat. To s filmem Sister Cities mě mrzí a mooc doufám,že ho někde najdeš třeba s titulky :-) Upřímně si myslím,že kdyby ses na něj koukla na yt online v aj jako já,nedělalo by ti to žádný problém... sice nejsem v aj úplný začátečník,ale rozhodně nejsem ani mistr,myslím si,že jako člověk,který má s aj alespoň nějaké zkušenosti můžu říct,že angličtina v tomto filmu byla opravdu lehká- (není potřeba diplom ani vysoká škola na to,abys film pochopila... je sice pravda,že pro někoho s malými znalostmi aj by s mohl objevit problém právě v uspořádáním scén o kterém jsem již psala,ale podle mě to není žádná věda...) :-D Chtěla jsem ti ještě jednou poděkovat za film Dračí kletba v ČJ,protože mám jednu kamarádku,která má také ráda Stanu Katic...chtěla by se podívat na filmy,ve kterých hraje,ale pouze s dabingem.. jelikož nerada čte titulky (musela bych ji nutit :-D) a úplně by nerozuměla originálu :-) Kdybys tedy našla naprosto jakýkoli film se Stanou Katic (klidně takový,který jsem už viděla) s Českým Dabingem nebo alespoň s titulky,určitě mi pls napiš odkaz,aby se na něj mohla podívat i kamarádka... PS Kdybys našla film online na netu,bylo by to NEJ,protože nesnáším čekání :-) Tak jsem hledala film The Rendezvous,ale neúspěšně :-( Říkala jsem si,jestli byl vůbec zveřejněn- vím pouze,že bylo něco jako premiéra na "červeném koberci" a víc už nic :-( ZATÍM TEDY AHOJ..K
  • Perfektní seriál,od 1. série do 7. série. Osmá série je šílená slátanina VŠEHO... Seriál ztratil své kouzlo,býval vtipný,ale zároveň romantický...taková romantic-crimi-comedy... V osmé sérii se vše pokazilo,několik dílů sérii zachraňuje a nutí mě se na seriál stále dívat. Ovšem nepochopitelný konec vše zabil :-( bohužel svou tupostí... Netuším,koho napadlo přenést se o několik let do "přítomnosti",ale faktem je,že hloupější konec by bylo sad jen zabití Kate... Konec jsem si představovala trochu jinak,nwm proč,ale zdá se mi,že Kate role "upravené" trojnásobné maminky nesluší, v záběru vypadá poměrně staře (nechci herečku urazit,ale její plastiky nejsou žádným velkým tajemstvím a umaštěné vlasy na kráse příliš nepřidávají). Castle vypadá spíše jako děda (prošedivělé umaštěné vlasy,pivní pupek), ps. ještě jedna důležitá věc- KDE JE SAKRA ALEXIS? V díle,kde se Alexis ztratí je Castle úplně mimo a tak mě trochu zaráží,že Alexis do jejich ÚŽASNÉHO RODINNÉHO ŠTĚSTÍ nějak nezapadá... Četla jsem mnoho recenzí na ostatních stránkách a za nejlepší ukončení série považuji verzi,kdy Kate na tématických a romantických houpačkách oznámí Castlovi,že je těhotná a dále bych to snad nerozšiřovala,mám pocit,že by to neurazilo věrné diváky,herce ani Alexis,protože by nebyla odstrčena (aby Kate oznamovala své těhotenství před Alexis je blbost)Bohužel si nepamatuji jméno uživatele,který vymyslel romantický konec s houpačkami (těhotenství je téma rozebírané mnoha uživateli) Dále bych poukázala na výkony herců,které ačkoli netuším,jak je to možné ztrácejí na kvalitě. Jsem poměrně ráda,že se devátá série nebude natáčet,protože mám pocit,že bychom se dočkali ještě větší škváry než je 8. série Děkuji,jestli si někdo přečetl tuto šíleně dlouhou recenzi... K
    • hudy
      Já jsem si ji přečetla, protože tenhle seriál je moje srdcovka, rozhodně souhlasím s tím, že se ta 8.série dala udělat lépe, ale moc se mi nelíbí, že jsi tu prozradila vývoj a hlavně konec, protože u nás je tato série teprve v půlce a plno lidí ji ještě nevidělo...já ano, protože jsem to nevydržela a stáhla si to. Také jsem přečetla hodně recenzí a v jedné z nich dokonce i sám N.Fillion připustil, že ten konec byl šitý horkou jehlou a narychlo, ale s tím se teď už nic nenadělá. Jinak já patřím k té části fanoušků, která razí heslo No Stana, no Castle, protože hlavně jejich vztah byl tím, co dělalo seriál seriálem... *14*
      • Naprosto souhlasím,na druhou stranu... To že jsem prozradila vývoj seriálu a jeho konec se nejeví jako tak příšerná věc,když si připustíme,že 8, série je opravdu slabá... ale chápu to... poměrně by mě zajímal tvůj názor na výkony herců v 8.sérii,také se ti zdají být velice podprůměrné? Nwm co stalo,ale zejména výkon Stany je v poslední sérii opravdu příšerný- co se týče ostatních sérií nebo ostatních filmů,kde účinkuje Stana Katic, hraje opravdu výborně- není žádné tajemství,že patří mezi herce B,přesto si ale myslím,že hraje SUPER K
        • hudy
          Nejsem odborník, ale zas až tak slabé mi ty výkony herců nepřišly, přišel mi spíš slabší scénář...to se pak herci můžou opravdu přetrhnout a nic...co se týče Stany, viděla jsem i jiné filmy s ní a líbila se mi v nich, i když ty role nebyly nijak velké. Moc bych chtěla vidět film Sister Cities, kde má jednu z hlavních rolí a The Rendezvous, kde má hlavní roli...otázka je, jestli to bude nadabované u nás, tj. jestli to k nám vůbec dorazí. A hrozně zvědavá jsem na ten nový seriál Absentia! A kdyby byla špatná herečka, těžko by dostala za díl Kill Shot (Sniper) poměrně prestižní ocenění za ztvárnění té posttraumatické poruchy. Ale jak říkám, tenhle seriál je moje srdcová záležitost a je to můj názor, samozřejmě může mít někdo jiný...
          • Myslím si,že film jako Sister Cities nebo The Rendezvous by se měly do ČR dostat i s dabingem (NWM,ale soudím jen podle toho,že se do ČR dostaly filmy jako Stiletto nebo The Librarian) Mimochodem,jestli jsi některý nich neviděla určitě doporučuji )především Stiletto- Librarian se mi zdá málo obsáhlý- ten pohár je překvapivě lehké najít). Také se koukám na filmy se Stanou-většinou převážně kvůli ní- nedávno jsem se koukala na filmy CDGB a Feast of love,které jsou ale pro mě totální propadáky. Měla jsem chuť se podívat na film Dragon Dynasty,ale recenze mě okamžitě odradily. Naproti tomu např. For lovers only je film,který mě z nějakého důvodu zaujal,přestože nevypráví příliš originální příběh,patří mezi filmy,na které stojí za to se podívat dvakrát. K
            • Takže jsem viděla všechny filmy, o kterých jsi tu psala, některé už dřívě, některé nově díky tobě. Librarian (Jidášův kalich) jsem už viděla předtím několikrát a patří k mým oblíbeným. Také jsem už znala CBGB (Kolébka punku), když mi to nabízela kamarádka, tak mě trošku varovala před jistými scénami (protože mě zná), sice se mi tam nelíbilo ztvárnění té špíny, ale na druhou stranu ten film je životopisný a je to podle pravdy a podle skutečné osobnosti, podle toho jsem ten film taky brala. Nemůžu říct, že by se mi líbil, ale zaujal mě svou pravdivostí a tím, že nic nepřikrášloval, nicméně si myslím, že se to dalo natočit i lépe (Stana tady své herectví nijak extra uplatnit nemohla, nebyla k tomu příležitost). Na tvé doporučení jsem se podívala na Stiletto a přestože nesnáším krváky, díky Staně jsem ten film vydržela celý dokoukat a dokonce jsem jí celou dobu i fandila o:)), přiznám se, že mě trošku překvapil konec, nicméně kdo je ten největší hajzl bylo jasné už od začátku. Stana tady zahrála perfektně a ta nenávist i láska v jejích očích byla úžasná a naprosto jí to člověk věřil.Pak jsem koukala na Feast of love a to s tebou souhlasím, nelíbilo se mi moc, roztahané a hlavně se mi nelíbilo, jak se ten film snažil slabší scénář dohonit nahotou, navíc tam Stana měla vyložený štěk jen na začátku a pak už nic. Podívala jsem se i přes ty recenze na Dragon Dynasty, je to sice slabší, ale až zas tak tragické mi to nepřišlo, když to vezmeš vyloženě jako pohádku o:), Stana tam hraje až od 34.minuty, ale až do konce, ale moc herecké příležitosti jí to také nedává. Tady se mi zdál hlavně slabý dabing...Musím říci, že za mě mě nejvíc zklamal film Big Sur, je to životopisný film o Jacku Kerouackovi, Stana hraje partnerku jeho kamaráda, moc velká role pro herectví to taky není...jediné, co tu bylo nádherné, byla příroda, jinak hlavní hrdina dělal jedině to, že kouřil, chlastal a přemýšlel nad svým (podle něj) zpackaným životem, děj to nemělo vpodstatě žádný. Co mě teda úplně uneslo, byl ten poslední film For lovers only, líbilo se mi to moc i ten zvláštní způsob ztvárnění a hlavně vyjádření pocitů obou hlavních hrdinů, možná i proto, že jsem jim dokonale rozuměla. Nechám si ho v pc a budu se k němu vracet o:), díky za něj i tobě, opravdu jsem ho neznala.
              A na závěr budeme doufat, že Stana natočí pro naše potěšení zase něco moc hezkého *1*, kdybys o něčem věděla, napiš nebo hoď rovnou odkaz, někdy se to těžko hledá, já udělám totéž.
  • pane kastle mělbiste zajem přijet do česke riubliki knam doškoli Zakladní škola lysá nad labem komenského 1534 honza rezek 16 let pozdravute vaší paní bekettovu děšímes navas dorazíte dejtemi vjedět na fejzbuk kamaradě děvit budete ve škole mate dobre kněhi budeme radě dišse ukažite
    unas ve škole rava uvidím doopravdi
  • kackakacibalogova123
    Mocinky moc tenhle pořad Miluju a nic na světě tomu nezabrání. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=sKv7vZYJH1M&feature=plcp tohle jsem vytvořila protože zbožnuju castla *1*
  • Jedna z nejlepších detektivek *14*
  • abigor
    Maximálně zábavný, vtipný, zajímaví, nic tu nechybí. Prostě pecka.. tyto seriály mám prostě nejradši a lepší jako tento už určitě neuvidím. Nejlepší seriál co jsem kdy viděl. *4*
  • nikolicek
    Nejlepší seriál *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit