Přejít na výpis diskuzí

Čertova nevěsta

FILM 13.10.2011 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie

    😇😇

  • hurvinkovamorticie9

    😇😇 pohadká jse na tačela nazamku Buchlovicich😇 tam jsem bila dvakrád.........

  • mimco

    😇cool pohadečka´´´´´´´´´´

  • ahoj štepanko si skvjela heracka dival semse holkama nato a delal sem šuk šukalsem holkami pak semi nehtelo a pak semse nato dival pohdka o fratiška troški *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *13* *10* *11* *12* *16* *16* *16*
  • Pohádka je nádherná *4* ale do rolí Štěpánky a Štěpána mohl dát jiné herce! *9* princezna je rozežraná a rozmazlená.A štěpán:ten si myslí že mu vše patří.
    je mi z té princezny *11* špatně *11*
  • Pohádka nádherná, nejvíc se mi líbila :) princezna i štěpán super
  • pohádka pěkná..ale ke sladkému a krásnému Štepankovi se vůbec nehodila ta z prominutim ošklivá princezna *9* *9* *13* *13* *13* *13* do role princezny měla byt obsazena jiná herečka ://
    • souhlasím *9* ta princezna je rozežraná měla hrát jiná herečka
      a štěpán taky nic moc *13*
  • Já miluju pohádky od Trošky.Zbožnuju Princeznu ze mlejna nebo Z Pekla štěstí.I Nejkrásnější hádanka je úžasná.Ale abych se přiznala tak tahle pohádka se mu opravdu nepovedla.V životě bych neřekla,že to je pohádka od Trošky.Princezna nic moc,taková nijaká ani moc hezká.Štěpán taky nic moc.prostě jsem dost zklamaná. *9* *13* *9* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit