Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrůza

    Brečela jsem od začátku do konce... *9*
  • *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* úžasně natočený film ale brečela jsem jako želva :-(((((((((((((
  • wendy92

    Super film

    Skvělej film *4* i když ten konec byl pěkně drsnej..
  • great

    To je tak kráááásnej film sem ho dneska viděla a u konce sem brečela :-( chudáci
  • Krásný film... věděla jsem dopředu jaké je téma a jak to asi skončí, proto jsem si film užívala od začátku dokonce.... *14*
  • dost krutej konec...

    Tak tenhle film měl fakt hroznej konec, už jak je vedli po schodech dolů, bylo mi jasný, jak to skončí.
    Bylo to hodně silný, taky jsem brečela. Skělý film a přesvědčivé herecké výkony.
    Třeba zrovna Vera Farmiga v roli matky. Proč tu vůbec není uvedená *7*
  • Film jsem ještě neviděl, ale podle toho, co jsem vzhlédl na You Tube, to musí být něco úžasného. Slovům nerozumím, vždyť jsou anglicky, ale přesto je dokonale chápu. Nevnímám je totiž rozumem, ale srdcem. A tak jsem začínal chápat i pointu filmu. Neměcký chlapec se ze zvědavosti a z vlastní nerozvážnosti, jak jsem se nyní dočetl, ocitá se svým novým přítelem a ostatními Židy v plynové komoře. A na tommto omylu se nejvíc ukazuje absurdita zločinu za druhé světové války. On sem nepatří. On se ničím neprovinil. A čím se provinili oni?
  • Vynikají film, který bere holocaust trochu z jiného pohledu. Z pohledu osmiletého Bruna. Dlouho jsem nezažila tak dojemný konec. (Možná u filmu Přelet nad kukaččím hnízdem.) Strašně se mi líbilo zpracování celého filmu, a hudba byla úžasná. Při scéně kdy německý voják v masce sypal do plynové komory Cyklon B, se mi málem zastavil dech!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit