Přejít na výpis diskuzí

Co ta holka chce

FILM 4.3.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alvinka
    *14* *14* *14* *14*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Boží to film!!
  • Tenhle film se mi strašně líbí. Amanda Bynes je tam vážně skvělá, líbí se mi ten příběh, jak se obyčejná holka z činžáku dostane do aristokratické rodiny a jejich přepychového sídla a navíc ještě najde svoji lásku. Oliveru Jamesovi to tam taky seklo. Někdy si u toho představuju, jaké by to bylo zažít to doopravdy.:-DDD Zítra to dávají na Nově, takže je jasný, na co budu koukat. *1* *1*
  • Je to sranda a romantika v jednom filmu. Moc se mi líbí. Hlavně jak to Daphne natře Clarise a její matce. Super.
  • písnička (na začátku)

    ahoj, netušíte někdo, jak se jmenovala ta písnička, těsně po tom jak říká "spívej mami" tak jak ta její máma začne zpívat? Jí nemohu nikde najít :-((
  • jacicek

    To je kravina

    To je kravina takle to v životě vůbec neni *16* *16* *16* *16*
    • i-v-a-n-a

      Re: To je kravina

      Proč by nemohlo?Každý vztah nemusí hned skončit rozchodem,neber ostatnám iluze. *9*
  • pls

    prosíím nevíí někdo jak se jmenuje ta písnička jak řekne že se změní a ted si kopí to slušný oblečení, odlakovávvá sei nechty..doufám že víte...tak neví nekdo jak se jmenuje ta písnička??
  • Jméno písně

    Písnička je The Clash: London Calling
  • Písnička

    Prosím, neví někdo jak se jmenuje ta písnička, která hraje, když Daphne odjíždí z Londýna? Prosím napište *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit