Přejít na výpis diskuzí

Coco Chanel

FILM 13.2.2012 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento film nemá skoro nic společného s jejím živote. Ve filmu se chce stát hvězdou pódia a o její módní tvorbě tam jsou jen útržky. Pokud se chcete něco o Coco Chanel dozvědět, tak bych doporučila film Coco Chanel, ale z roku 2008. Je to dvoudílný dokumentární film o jijím žívotě a ten vystihuje docela přesně, zato tento film mi příjde uplně mimo. Je pravda, že herečka Audrey Tautou vypadá velmi podobně jako Gabriela Coco Chanel, dokonce i nosí pánské oblečení jako ona. Ale cílem Coco nebylo stát se hvězdou pódií, ale vyrábět klobouky a později navrhovat šaty. Hodnotím tento film 1/10
  • Poklidně natočené a zahrané
    Životopisný film o Gabrielle Bonheur "Coco" Chanel rozhodně stojí za shlédnutí, zda se k filmu někdy později vrátíte či ne, to už záleží na jedinci.;-)Herečka Audrey Tautou je skutečné Coco velmi podobná, i když nepůsobí (tak) lehce prostopášně, jako ta její skutečná "předloha". Audrey je stejně elegantní, jenomže více křehčí, aspoň na pohled. I když jsem moc filmů s touto herečkou neviděla, tak je to pro mě určitě její nejlepší herecký výkon. K filmu a životopisu této velké módní návrhářky můžu jen říci toto - její soukromí život byl přesným protipólem jejího života profesního, totiž že u těchto slavných a úspěšných lidí s duší průkopníka platí dvojnásob to známé "něco za něco". Hodnotím slušnou známkou 8/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit