Přejít na výpis diskuzí

Comeback

FILM 2.9.2008 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz. Co je za díl kdy Ozzák má na hlavě ČR vlajku. Díky za odpověď
  • Souhlasím s tebou, ale gympl příště napiš s tvrdým y. *5* *3*
  • Super sitcom. Vtipné, zábavné pro celou rodinu. *1* *2* *15*
  • Řekla bych že nikoho :(
  • jojo je to nejlepší sitcom v česku .. znám všechny díly .. je to nejlepší .. dívám se na to každý den aspoň 3 denně :)
  • není komedie je to sitcom !!
  • Super seriál.
  • Koho hrála Mariana Prachařová
  • Ten seriál miluju
  • jste tam nekdo
  • Pro mě nejlepší seriál co dávají na Nově ještě z Gimlem a mají tam super hlášky a stěrky.
  • Takže vím že tohle co teď píšu bude čist asi málo lidí ale já comeback vážně zbožnuju. Poslední dobou se na něho divam častěji a časteji i když od natáčení tohoto filmu uplynulo už pár let. U comebacku se vždycky nasměju a mohla bych se na něj divat pořát a pořád dokola. Většinu dílů znám na zpamět. Miluju ty Ozzákovi vtipný hlášky a šílený činy, Ivin sarkasmus, Tomášovi výbuchy, nesmělou Sašu, Simoniny rady a nápady a Mambiny..no..asi nic. Nemám ji ráda ale ona do comebacku asi patří:). Zkrátka comeback je jeden z nejlepšich sitcomu co sem kdy viděla a je mi líto že už nenatáčijou další díly..:,(..
    Mimochodem většinu dílů najdete zde:
    http://zabava-online.net/videa/video/362
    CcC Lordegirl
  • Tuš že Jan Maršál..trochu pozdě že:/ :DD
  • ja taky rad sleduju tento seriál comeback a doufam ze tam bude vic legrace a vic hlouposti co porad dela ten lexa a ten vanocni dil byl skvelej *16*
  • london123
    SUPER SITCOM,VŽDYCKY SE U TOHO NASMĚJU *14* *14* *14* ..
    MODELKA 9.DÍL:Ozzák:,,Škola je maskovanej kriminál'' *1* *1* *1*
  • Comeback je ten nejlepší,nejvtipnější nejúžasnější film!!!!Doufám že natočí další díly i když je to hodně nepravděpodobné ale nechápu proč když to má tak velkou sledovanost!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Doufám že dáte zase díl Comeback na Vánoce jak min.rok jak slavili Vánoce bylo to supééér!Tento rok chi to zas :D
  • dily comebacku

    Všechny díly tohoto populárního seriálu najdeš na http://filmz.cz/kategorie/c-filmy-s erialy-videa-zdarma/comeback-online -zdarma/
  • ...

    ZajímalO by mně jak se jmenuje ten herec z tOhO dílu Bejk ten syn Vašuta...newíte tO někdO? *7* *8* *1*
  • kaczi.us5

    Je nej!!

    Nejlepší českej sitcom!! Chci nový díly! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit