Přejít na výpis diskuzí

Čtyři bratři

FILM 26.3.2007 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ifciqQq
    Nadupaný ;-P
  • Andre Benjamin

    Výstřednější půlka experimentálního rapového dua Outkast, Andre Benjamin, se stal jakýmsi představitelem zvláštního žánru v hudbě. Společně se svým kamarádem ze střední školy, Antwonem Pattonem, se Outkast stal obrem ve světě rapu. Oddělili se od průměrného hip - hopového směru tím, že zavedli do své hudby elementy funku, jazzu a rock and rollu.

    Pokud jde o Andreho, mimo jiné se angažoval do jazzu a vážné hudby, dále hraním ve filmech či televizi. Narodil se 27. května 1975 v Atlantě, kde také vyrůstal. Po několika battlech proti Big Boiovi dali doromady skupinu Outkast, která šla rapidně nahoru. Mezi jejich nejznámější singly patří mimo jiné Mrs. Jackson, The Whole World, Hey Ya či Roses.

    Jeho filmová kariéra odstartovala menší rolí v DETEKTIVOVÉ Z HOLLYWOODU, o dva roky později snímkem BUĎ V KLIDU, dále ČTYŘI BRATŘI po boku Tyresa Gibsona a Marka Wahlberga, poté následoval muzikál KLUB SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. Také se objevil ve filmu Guye Ritchieho REVOLVER a nadaboval hlas ve slavné pohádce ŠARLOTINA PAVUČINKA. V listopadu roku 2006 vydal Benjamin svůj vlastní projekt na Cartoon Network zvaný CLASS OF 3000, kde je v každé epizodě ponaučení a píseň od samotného Benjamina. V únoru 2007 začal trénovat speciálně pro film SEMI-PRO, kde se objevil po boku Woodyho Harrelsena a Willa Ferella. Hrál jednu z předních rolí ve filmu BATTLE IN SEATTLE, který je o o Seattlu roku 1999, kde vládnou protesty proti NATO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit