Přejít na výpis diskuzí

Ďábel nosí Pradu

FILM 4.3.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tento film je podle skutečnosti a to je na tom to nej. nechápu toho idiota který říká o tomhle filmu že to je desný film a že modá tam je desná právě naopak - moda je tam užasná co já bych dala za takoví hadry cotam mají na sobě-lagrfeld,lois vuiton
  • ten film byl fakt boží , i když jsem ho neviděla celý ( kvůli mámě *16* ) ktak se mi to fakt líbilo *3*
  • tento film je vážně užasnej nepochopim lidi kteří na něj nádávají jako např. že anne hathaway je děsná tak to není vubec pravda na začátku filmu tam nemela vubec žádnej vkus k mode ale pak z ní udělali fakt pěknou holku která ví o modě .a navíc tento film dostal několik oskaru
  • tyret

    Děs

    Děsný film, děsná Anne Hathaway, děsný příběh, děsná móda.
    • p.petulkaa33

      Re: Děs

      ty si píča co?
  • fletnidlo

    Píseň

    Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička na uvodu? *1* *3* *3* *3* *5*
    • minnie007

      Re: Píseň

      Suddenly I See
  • wendy92

    1

    Úžasnej film:)) Nemám slov, Maryl je úžasná herečka *14* *4* *14*
    • lady-barbara

      Re: 1

      Souhlas,vypadá tam fantasticky!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • caokyspeed

      Re: 1

      Meryl ne Maryl!! ! Už mě dneska jednou nekdo naštval když do životopisu Amandy Seyfried napsal, že spolupracovala s Meryl Sreet!!!!! *10* *15*
      • caokyspeed

        Re: Re: 1

        *15* já vim překlep *1* *1* *15*
        • wendy92

          Re: Re: Re: 1

          Jasně překlikla jsem se soráč..
  • Známá česká modelka ve filmu Ďábel nosí Prada

    ahojky, a to víte, že v tom filmu hraje jedna známá česká modelka simona jeřábková, fakt bomba, sluší jí to tam vedle meryl.
    • Martin Vaněk ve filmu Ďábel nosí Pradu!!!!

      Dělám modeling už dlouho cca 10 let alekdyž jsem viděl snímek ďabel nosí pradu napadlo mě jen jedno jméno Martin Vaněk.Začínal jsem uněj jako model aobčas bych se propadl hrůzou do pekla při castingu na rekamu.Martin Vaněk je přesná kopie možná ještě drsnější v jenání..prostě extra direktivní.průpovídky typu :moc,tlustá,nudná,nevýrazná,nev hodná, nezajímavá,nevkusná,nečistá ats. se oběvovalo velice často..ty holky odcázejí s brekem načeš Martin Vaněk před ostatníma reagoval..Hmmm..nevyrovaná..asi šla jen kolem..Já jsem odešel vzhledem k práci v zahraničí kam mě Martin Vaněk donutil fotit.Napsal jsem knihu kde jem se o něm čašto zmiňuji.Nedávno jsem ho potkat vůbec se nic nezměnilo.slušně jsem pozdravil tak jako před lety:Dorý večer madam..a on se ani namě nepodíval přímo pousmál se koutkem ust a potichu řekl ..přibral jste od posledka.
      Jeti dednas nejvíraznějších osob vv mém životě a kdysi jsme ho bláznivě miloval..neúspěšně.škoda. *4*
    • Re: Známá česká modelka ve filmu Ďábel nosí Prada

      modelka čská? *1* fakt vtipnéééé
    • Re: Známá česká modelka ve filmu Ďábel nosí Prada

      a nehraje*16* a basta *1*
    • Re: Známá česká modelka ve filmu Ďábel nosí Prada

      a kde přesně? *7* *5*
  • Známá česká modelka ve filmu Ďábel nosí Prada

    ahojky, a to víte, že v tom filmu hraje jedna známá česká modelky simona jeřábková, fakt bomba, a sluší jí to tam vedle meryl.
    • lady-barbara

      Re: Známá česká modelka ve filmu Ďábel nosí Prada

      A koho teda???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit