Přejít na výpis diskuzí

Ďáblova lest

FILM 16.2.2009 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten serial je super škoda že jsou jenom 3 díli *1* *5* je to fákt hustej seriál
  • ahoj me se tenhle serial líbil to je nahouby nevypadam jako vy nosím všechno černy a narukach mam lak černej a narty černou občas me rikaj demonka
    *16* *9*
  • ...

    super seriál a vojta dyk je v tomhle seriálu uplně k sežrání *14*
  • clemi

    andrii

    tj.. aspoň ty sem viděla, štve mě, že sem vojtu nepotkala... ale aspoň něco, když ne nic...
    • andrii

      Re: andrii

      Přesně tak. *3*
      • clemi

        Re: Re: andrii

        snad příště... ale dneska sem schválně na bulvárních stránkách zadala jeho jméno, co mi to ukáže... a zjitila sem, že bulvár řeší, jesli vojta s jakubem prachařem sou gayové nebo ne... chápeš to??? já teda ne... i kdyby byli, mě je to jedno, sice by holky měli smůlu, ale nemám důvod gaye odsuzovat za jejich orientaci...
  • clemi

    pokračování

    andrii: je to dobře vycházející hvězda, která doufám nezapadne...
    • andrii

      Re: pokračování

      Určitě nezapadne. Je to výjimečný klučina. *3*
      • clemi

        Re: Re: pokračování

        tj... v to doufám... doufám, že bude taky hrát v mim nejoblíbenějším divadle, což je divadlo na vinohradech...
        • andrii

          Re: Re: Re: pokračování

          Na Vinohradech jsem byla zatím jen jednou, ale určitě ne naposled. *3*

          Tuším, že Vojta hraje v Národním. Btw. Koukala jsi včera na Českého lva? Vojta tam zpíval s klukama s Nightworku. *3*
          • andrii

            Re: Re: Re: Re: pokračování

            s klukama z Nightworku. Omlouvám se za překlep.
            • andrii

              Re: Re: Re: Re: Re: pokračování

              Tak to je škoda, že jsi Vojtu nepotkala, ale aspoň jsi viděla tyhle tři herce. *3*
            • clemi

              Re: Re: Re: Re: Re: pokračování

              nekoukala, ale jen na chvilku sem přišla za bráchou a zrovna akorát končila ta písnička... hnedka sem bráchovi vynadala, proč mi neřekl, že jí hrajou... ale co ti musim říct... dneska sem byla dělat v praze vlasovou modelku... před tim než sem tam měla bejt sem měla 45 min. čas... tak sem šla do meka na kafe a procházela sem se v tý ulici co je teĎ výstava leonarda da vinciho. nevim jak se ta ulice jmenuje, ale vim, že v ní je paneria, obchod nirvana a hard rock klub, ve kterym pravděpodobně byla after party českýho lva, protože odtamtud odcházela marta issová, polívková a jakub prachař... tak sem tam chvilku ještě stála, jestli náhodou vojtu nezahlídnu a on nikde *9* *9*
  • clemi

    kdo to tu vytvářel

    docela by mě zajímalo, kdo to tu vytvářel, protože bych ráda přidala herce a ono mi to nejde
  • lucinka.dm

    výborný serial

    Je to výborný serial se skvělými herci jako je Jiří Dvořák nebo Ivan Trojan. *4* *14*
    • clemi

      Re: výborný serial

      je to fakt upe super... hrozně se mi to líbilo... škoda, že nemám many na knížku....
      jen by mě zajímalo, jak vypadá v realu ten co hrál Denyho (myslim, že se tak jmenoval)
      • andrii

        Re: Re: výborný serial

        V reálu vypadá úplně jinak. Dana Ferinčáka hrál Vojta Dyk. *3*
        • clemi

          Re: Re: Re: výborný serial

          jj díky... už sem to taky zjistila... škoda, že tak nevypadá v realu... neva, ale i tak je hezkej a má hezkej hlas...
          • andrii

            Re: Re: Re: Re: výborný serial

            Není zač. Jj, Vojta je hezkej klučina, ale mně osobně se jeho filmová image líbila víc. Jinak Vojta vystupuje v kapele Nightwork, T.O.P. Dream Company... *3*
            • andrii

              Re: Re: Re: Re: Re: výborný serial

              Myslím, že Vojta má dobře našlápnutou jak hereckou, tak i hudební kariéru. *3*
            • clemi

              Re: Re: Re: Re: Re: výborný serial

              to s tebou souhlasim... v tom mu to hrozně slušelo a líbil se mi v tom hrozně moc.... jen škoda, že takovej neni v realu... to právě, když sem zjistila, že je právě z kapely Nightwork, tak sem si hnedka musela na youtube najít cokoliv od nich... já teda tenhle styl music nemusim, ale vojta má i krásnej hlas... takže mi to u asi 2 písniček nevadilo, že to je upe jinej styl než poslouchám...
        • clemi

          Re: Re: Re: výborný serial

          jj díky... už sem si to stačila zjistit... tjn, bohužel tak nevypadá... ale i tak je hezkej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit