Přejít na výpis diskuzí

Dawsonův svět

FILM 22.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,
    když jsem poprvé viděla Dawsonův svět v TV Nova z roku 2003 bylo mi 13 let.
    Moc se mi seriál líbil. *3* Mělo to velkou sledovanost a do dnes mě mrzí že jsem se nenarodila za jejich dobu. Byla to skvělá parta a nejvíc se mi líbí ( James Van Der Beek )je i do ted´ přitažlivý chlap. Na Dawsonův svět se dívám i do dnes na internetu a směju se že jsem se na to kdysi koukala. *3* Můžu říct že se mu povedlo natočit Únos za bílého dne *4*
  • lenniesenka

    ....

    Nejlepší pár Joey a Eddie a hned po nich Joey a Pacey;-).úplně si ujíždím na tech pár dílech v 6. serii, kde hraje Oliver Hudson *14*.
    • naprosto souhlasím *4*
  • Prodám DVD

    ahojík,prodám všechny řady Dawsonův svět na DVD.oRIGINÁL KVALITA.NIZKÁ CENA.PIŠTE MI NA MEJLÍK V PŘÍPADĚ ZÁJMU:petula.jp@seznam.cz *4*
  • gabriela123

    ?

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat kdo hraje Dowsona, dívala jsem se sice do Hrají, ale buď tam není nebo jsem asi slepá :) *7*
    • Re: ?kdo hraje dawsona

      Ahoj,Dawsona hraje James Van Der Beek,snad jsem to správně napsala *3*
  • Sháním Dawsonův svět 1-5 sérii na DVD

    Ahoj! Moc bych potřeboval všechny díly 1-5 série DS na DVD. Kdyby to někdo měl, tak se ozvěte na můj e-mail a dohodneme se. Děkuji
  • prodám dawsonův svět na vhs

    ahoojky prodám seriál dawsonův svět...všechny díly od první až do páté série...je to devět kazet...dobrá kvalita....
    obaly kazet jsou krásně udělané,je na nich vytisklý obal s obrázky z dawsonova světa-vypadají jako originálky:))
    prodám za 500kč +poštovné a balné ...prosím ozvěte se brzo
    napište na olsentwins002(zavinac)seznam.cz

    pokud bysme se domluvily na tom,že bych to neposílala poštou ale domluvily bysme si předání,tak bych to prodala za 400kč-bez poštovného a balného
    • Re: prodám dawsonův svět na vhs

      Ahoj...Máš ještě toho Dawsona?
      • Re: Re: prodám dawsonův svět na vhs

        Měla bych zájem o seriál Dawsonův svět. Díky za info.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit