Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackie28

    love

    dokonalej to filmík..miluju ho *14* *14* *14*
  • deset důvodů, proč tě nenávidím

    Já ten film miluju. Už i kvůli hercům ale ten film prostě mám ráda. *14* *14*
  • jeho smrt

    co ja jsem nekde cetla, tak kvuli jeho poslednimu filmu Heath zacal byt psychicky na dne a byl vycerpany...prave proto pry zacal brat prasky na spani a jednou se proste predavkoval... *9* myslim ze takhle nejak to tam bylo...jinak mam Heatha jako herce opravdu moc rada a rada se divam na jeho filmy. Strasne se mi libi Zkrocena hora, kde se krasne dokazal vzit do jeho role a zahral ji jak jinak nez na 1...je proste skvelej a myslim si ze takovi herci a lidi jako on by nemeli odchazet tak mladi jako rave Heath *9* *7* *9*
    • i-v-a-n-a

      Re: jeho smrt

      Máš pravdu,jeho poslední film ho tak vyčerpával,že měl problémy se spaním a proto začal brát prášky na spaní a pak se svým nedopatřením bohužel předávkoval,našli ho druhý den v jeho bytě na Manhhatnu, zjistilo se to až po pitvě,že to byla JEN POUHÁ nehoda,nikoliv záměr,je ho věčná škoda,kluka jednoho šikovnýho.Ivana
  • petrahladilova

    v neděli

    Tak se všichni v neděli dívejte já ten film miluju tak jako miluju Heathe a je to opravdu nespravedlivý že musel umřít..je ho věčná škoda..kde jinde mohli Heathe potřebovat víc než mi tady???Je to strašně nefééééééér vůči nám fanouškům Heathečka,že? *16* *8* *9* no tak se mějte a v neděli večer ahoj u filmu...
  • adamoule

    romantický komedie

    normálně na romantický komedie moc nejsem ale tahle je fakt dobrá
  • pravda

    jj máte pravdu lidičky je to skvělej filma heath byl skvělej herec !!! viděli jste s ním i jiný filmy ??? je skvělej ve filmu příběh rytíře a kdo viděl posledního batmana ??? hraje tam takovýho šmejda jokera ale hraje to skvěle !!! fakt nejlepší film !!! po natáčení toho batmana ( což byl jeho nejlepší film) bohužel umřel nejspíš kvůli tomu že ta role byla prej hrozně těžká ! aspoň se to teda říká *3* *4*
    • honey15

      Re: pravda

      cože?! tak to těžko ... zemřel na špatnou kombinaci prášků na spaní

      Jinak jestli ta role byla težká což určitě byla ... Heath by to zvládl skvěle bez větší námahy ... herce takovýhle kvality je škoda
  • mamikalka

    nm

    je to upa film *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *14*
    • coolgirlka

      Re: nm

      jo jo..tak tak...a mají úžasnou školu...a ty písničky...jupíííí *14*
      • mamikalka

        Re: Re: nm

        jj sou super *14* *14* *14*
  • 10 důvodů proč tě nenávidím

    krásnej film!!! *14*
  • sonish-kaa

    Krásnej film ...

    Před chvílí jsem se dokoukala na 10 důvodů proč tě nenávidím!Je to fakt nejlepší film *14* !Heathovi to tam nejvíc sluší,a ty momentky,kdy se tak rsně dívá do očí nebo se směje nebo jak se líbá *14* *14* no nemyslete si , že sem nákej uchyl ale určitě to potvrdíte to samé co já *3* *14*
    Heath už není bohužel mezi námi,ale tak to bylo dáno...každý se s tím musel vyrovnat,i já... *9* Ale myslím si,že Heath by určitě nechtěl,abysme nad něj takhle truchlili,ale abysme byli jeho věrní fanoušci!A taky že zůůůůstanem *3* *3* *3* Heath forevéééééér! *14* Miluju těěěě,sem do tebe blázen! *4* *5* *14* *14* *14*
  • bellinka

    znova a znova...

    achjo dneska jsem se zase divala na 10dptn a j apste nemuzu odolat Heathovi je fakt nezapomenutelnej achjo ja ci aby se vratil! *9* *16* *9* *9*
    • honey15

      Re: znova a znova...

      to sme dvě!*9* byl to ten nejlepší herec ... chybí mi *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit