Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no

    proste pararararararada
  • super film

    Tenhle film mám moc ráda nechápu jak se může někomu nelíbit.Mám ho ráda už s toho důvodu že tam hraje můj nejmilejší herec Heath. *14* Jsem fakt nešťastná že umřel mohli jsme mít víc takhle kvalitních filmů.Fildo díváš se na stránky Ledgera?Aby nám zůstal v top 10. *3*
  • (())

    On a Julia Stiler fakt super
  • Je nej

    Jo máte pravdu je nej nej super úpa super škoda že heath už nežije byl by dobrej i teď *4* *4*
  • Pomooc

    tenhle film je úúúúžasnej milujuuu hooo ale hledám jednu písničku z toho filmu nikde jsem jí nenašla byla to tak jak tam seděla ket na křesle doma a ta písnička tam hrála a pak se dozvěděla že jse dostala na nějakou univerzitu ...prosím jestli jí nikdo máte pošlete mi její název na mail

    *9* *9*
  • miluji

    Tak tento film je můj nejoblíbenější, koukám na něj skoro pořád. a hlavně Heath je v něm nádhernej. *14* .
  • sper film

    skvělej film...Heath je prostě úžasnej a moc mě mrzí že je mrtví..Bude nám všem hodně chybět.Ve Zkrocené hoře byl úžasnej na ten film se dívám pořád a brečím...a brečím...Heath We Love You
  • skveli

    skvelej filmik...moc na tyhe typy nekouklam ael tenhle se mi libi...:D
  • good fim

    fakt skvělej film...akrát nvm kde si ho mužu pustit..no neva...ale Kat je hezčí než Bianka...mi příde.... *3*
  • super

    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit