Přejít na výpis diskuzí

Detroit Rock City

FILM 23.4.2009 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekla sem si, že když je film o KiSS musí být úžasnej. Dodnes sem ráda, že mě rok 1999 neodradil, protože ani ne v polovině filmu už sem věděla, že se rázem stane mým nejoblíbenějším ♥ A KiSS jsou tam úplně boží :3
  • nevíte nekdo o čem je

    a nevíte o čem ten film je? *9* *9* *9* *9* *9*
    • Lordigirl
      ten film je o čtveřici kámošů, co milujou kapelu Kiss, proto se snaží dostat na jejich koncert v Detroitu. Jejich původní lístky jim zničila matka jednoho z kluků. Pak získají nový lístky, ale ty se jim pozd ěji do rukou nedostanou a tak jsou v Detroitu pár hodin před koncertem be peněz a s touhou vidět Kissáky naživo.... tohle je fakt hodně zkrácený a ještě nedokončený, nechci zkazit celej požitek z filmu, je to jeden z nejlepších filmů, co jsem viděla
  • k4r0link4

    DRC

    Tak už jsem to viděláááá *15* *14* úžasný film *1* *1* a některé kidy ... bezkonkurenční *1* *1* *14* *14*
  • k4r0link4

    DRC

    Sice jsem ještě ten film neviděla, ale brzo se určitě kouknu. =) Už kvůli Edwardu Furlongovi, který je můj oblíbenec. *14* Akorát jsem chtěla říct, že chybí v hercích...máš tam všechny kromě něho...tak s tím kdyžtak něco udělej...;)
    P.S. Jinak se na ten film hrooozně těším...na youtube jsem viděla striptýz Hawka...a myslím, že se těším dvojnásob *14* *14* *1*
  • kamenok

    jojo

    Ten film je best... ale KISS taky...
  • Detroit rock city!!!

    díky tohodle filmu jsem začal poslouchat Kiss!!! Je nejlepšíí!!! *3* *3*
    • kissen

      Re: Detroit rock city!!!

      já je poslouchal už předtim,ale tenhle film u mě zájem o kiss zvětšil 3x!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit