Přejít na výpis diskuzí

Hříšný tanec

FILM 4.3.2007 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to skvělej film s božskejma písničkama

    je to skvělej film s božskejma písničkama *4*
  • je to skvělej film s božskejma písničkama

    *4*
  • katka-horses

    kača

    Dobrej film *4*
  • greyswayze

    Patricku

    Patrick..je v tom filmu božskej a Jennifer taky..škoda že už umírá..chtěla bych se vrátit do tech let kdy ještě byl mladým....držím mu palce aby vydržel... *4* na Hříšným tanci jsem závislá ptž tam hraje Patrick and Jennifer....chudáák Patrick lituji ho...ale v mém srdíčku bude vždycky nejlepším hercem...a bude v mém srdci mít místo pořád..obdivuji ho jak hraje... *3*
  • Hříšný tanec

    No škoda že Swayze umírá já ho z toho filmu miluju je tam skvělej.Mam ho na divd a koukam na nej kazdej den je to nej film... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • !!

    Je to nej film!!! mám ho moc ráda ale je škoda že Patrick umírá *13* *9* *8* *8* *16* ale vždycky to bude můj nej film
    • chickuita

      Re: !!

      jj chudák má prej rakovinu...vždyt je mu teprv 56! já nechci aby umřel...je skvělej!!! *9*
      • Re: Re: !!

        myslim si ze opravdu nikdo nechtel aby umrel....byl opravdu nejlepší...
  • pelclovajana

    Nádhera!!!

    Včera tenhle filmek opravdu bodnul...bylo to krásné odreagování na 1. máje!!! Nádherňoučký!!! *14* *14*
    • chickuita

      Re: Nádhera!!!

      jj přesně já ho viděla poprvé a je to nej film co jsem kdy viděla!!! *15*
  • bomba

    Hříšný tanec miluju....škoda jen že patrick swayze odchází je to prostě relax film=o)
  • nika1979

    zitra ho davaj@@♂1

    (Dirty Dancing)
    nejjjjj na svatek 1 Maje...5. 2009 nejjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* @@@@
  • paráda

    *1* hříšný tanec mě provází od18let aletos mibude40.roků.Vždy mě dojme Lucka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit