Přejít na výpis diskuzí

Discopříběh

FILM 11.7.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lynette
    Zajímavosti:

    Discopříběh /1987/:

    Scéna, kdy hlavní hrdina v podání Rudolfa Hrušínského nejml. běží úplně nahý přes náměstí, se natáčela na náměstí v západočeském městě Plzeň. *3*
  • shattuckit

    Včera

    Včera to dávali v televizi.Super film.Mě se líbí.A nejlepší písničky tam jsou.Mohly by takové filmy dávat furt v televizi.Aby furt nedávaly střilecky a takové filmy v televizi.Takové filmy už nikdy nenatočí.Škoda.*1*
  • 11majkl

    Discopříběh

    Discopříběh jsem viděl nejvíckrát a je to můj nejoblíbenější fil nejvíc se mi líbilo ve 2 jak Potměšil vyhodil peníze oknem a pak za něma utíkaly uplně nejlepší český film *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • terusinaa

    Nejlepší filmík !!!

    Jo přesně tak Discopříběh 1 se mi líbí o něco víc, ale písničky jsou v 1 i 2 úplně úžasný!Ve 2 se mi akorát nelíbilo jak už to bylo moc takový rychlý :D svatba, dítě a tomu tátovi jak shořel byt. Ale jinak to je taky super film :D a úplně ráda na něj koukám KDYKOLIV !!! A Hrušínský (Jirka) v obou dílech úplně krááásnej O:-) ♥ ♥ ♥ i jako teď je hezkej. Ale tam úplně nejvíííc ... a kdykoliv slyším písničku z Discopříěhu, tak si vybavím jeho jak to tam zpívá :-) i když vím, že to zpívá Míša David, ale to nejde :D ... Hrušínský (Jirka) to hraje prostě skvěěěěěěěleeeeeeee celkově!!!Moc nadanej herec!Taky pochází z talentovaný SUPER rodiny !!! ♥ ♥ ♥ *14*
  • ajusinkal

    Písen

    Ahoj super film.Nevíte někdo jak se jmenuje ta píseň, co hraje zezačátku na diskotéce, při níž Jirka píchne jehli tomu klukovi do zadku?Moc ji potřebuju a budu vděčná když mi to napíšete pokud to víte.Děkuji
    • Na začátku diskotéky hraje Vox (vocal group) - Rainy day a při jehle do zadku Modus - She's only sixteen.
  • m

    Tento film je prostě SUPER!!!!!!! *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit